Seriale

Nie widzę nigdzie.
no wlasnie bo to dziwna sytuacja, ten serial mial w hiszpani 9 odcinkow 1 sezonu i 6 2 sezonu, to zamyka calosc historii. Netflix z 9 odcinkow zrobil 13 krotszych 1 sezonu, a drugi sezon juz wyszedl w listopadzie w hiszpanii, ale widocznie netflix go jeszcze nie puscil, jakbys go zobaczyl gdzies tam kiedys i ci sie przypomnialo to zawolaj ;) dzieki
 
no wlasnie bo to dziwna sytuacja, ten serial mial w hiszpani 9 odcinkow 1 sezonu i 6 2 sezonu, to zamyka calosc historii. Netflix z 9 odcinkow zrobil 13 krotszych 1 sezonu, a drugi sezon juz wyszedl w listopadzie w hiszpanii, ale widocznie netflix go jeszcze nie puscil, jakbys go zobaczyl gdzies tam kiedys i ci sie przypomnialo to zawolaj ;) dzieki

a to ?

https://torrentz2.is/search?f=La+Casa+de+papel+
 
comment_MXhenkow91vBLKOVG94kbyzFpdqOzthz,w400.jpg


comment_26BHRzrvHhKfH5i1xe2PrlGhGWNYe7vR,w400.jpg

Czy Władysław utrzyma się na żelaznym tronie?
 
Vikings, 7 odcinków 5 sezonu w oryginalnym języku z jak najlepszą jakością. Jeżeli nie macie nic lepszego od tej wersji Vikings.S05E01.1080p.WEB.H264-STRiFE (2.18GB) to ogarnę sam. Waga nie ma znaczenia.
 
bezczeszczenie starego Archiwum X ciag dalszy, chyba ich pojebalo do konca

myslalem ze skasowali ta 'nowa' szmire po 10 sezonie, teraz patrze a tu pierwszy odcinek sezonu 11


:travolta::siara:
 
"Korona Królów" oglądam pierwszy odcinek i kurwa to jest tak chujowe że aż zajebiste. Każda scena przepełniona takimi emocjami że ja pierdole.
 
wyszedl nowy sezon black mirror, wciagniety w dwa wieczory. kocur jak wszystkie poprzednie sezony, co polecacie w podobnym klimacie?
 
cq5dam.web.1200.675.jpeg

The epic fantasy series Game of Thrones will return for its six-episode, eighth and final season in 2019.

David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter and Miguel Sapochnik will be the directors for the new season.
 
Mam hbo go i wziąłem sobie próbny miesiąc darmowy na netflixie. I nie wiem co oglądać, bo tyle rzeczy jest:D doradzacie coś? Ostatnio obejrzałem pierwszy sezon "W cieniu" Rumuński serial o mafii. Całkiem niezły. 7/10
 
Back
Top