Seriale

Ale mam teraz problem ze znalezieniem jakiegos serialu. Albo juz ogladalem albo probowalem i mnie nie wciagnal. Ma ktos jakies mniej popularne ale zajebiste seriale?
Klan oczywiście
Poza tym:
Dom
Polskie Drogi
Popielec (serio, dobre kino z czasów okupacji i partyzantki, również powojennej)
Zmiennicy
Alternatywy 4
 
Lahey wreszcie przegrał z wódą. Trzymał się skurczybyk.
:jon:



ps. Miały być jeszcze dwa nowe sezony, ciekawe co z tego będzie?
 
Pany ogląda ktoś tą Suburre? Bo mam taki problem, że gdzie nie szukam to trafiam, że 5 odcinek jest z angielskim dubbingiem i już kurwa nie ma tego klimatu.
 
Blood drive zapowiadał się bardzo dobrze. Jednak czym dalej tym gorzej. Na szczęście startował z wysokiego poziomu, więc mimo obniżki wyszło dobrze.:mamedwhat:Super montaż no i te genialne przejścia z obrotem kamery :antonio:
 
Blood drive zapowiadał się bardzo dobrze. Jednak czym dalej tym gorzej. Na szczęście startował z wysokiego poziomu, więc mimo obniżki wyszło dobrze.:mamedwhat:Super montaż no i te genialne przejścia z obrotem kamery :antonio:
Nadal mi smutno jak sobie przypomnę, że go skasowali :płacz:
 
Nadal mi smutno jak sobie przypomnę, że go skasowali :płacz:
Trochę szkoda, ale widać, że twórcy się pogubili, zabrakło pomysłu, albo wręcz odwrotnie mieli ich zbyt wiele :):wow:
a za scene z napaloną Grace w wannie:yellowcard2:
 
Trochę szkoda, ale widać, że twórcy się pogubili, zabrakło pomysłu, albo wręcz odwrotnie mieli ich zbyt wiele :):wow:
a za scene z napaloną Grace w wannie:yellowcard2:
Przy 10 odcinku miałem wrażenie, że się zajebali strasznie i poszło to w złą stronę, ale odc 11 to było już czyste złoto. Rozpierdol doskonały, bawiłem się na nim przednio
 
Przy 10 odcinku miałem wrażenie, że się zajebali strasznie i poszło to w złą stronę, ale odc 11 to było już czyste złoto. Rozpierdol doskonały, bawiłem się na nim przednio
taniec i później rąbanie siekierą były genialne zmontowane:antonio:
 
Punisher to jeden z niewielu bohaterów z adaptacji komiksów, który wzbudza we mnie jakieś emocje, ale niestety poprzednie trailery były duże lepsze.Tutaj wygląda to trochę średniawo. Obym się mylił.
nie osadzaj serialu po trailerze.
 
Back
Top