Seriale

No ten zwiastun nie wyglada dla mnie zachecajaco. Aktor jakos nie pasuje :(

Punisher, moj ulubieniec. Za dzieciaka zamiast sluchac i notowac na lekcjach rysowalem wlasnie jego (Wolverine był za trudny).

Niestety nie mam dostepu do komiksow :(
@lugasek @Cactus HELP!
 
iu

;)
A na powazniej to pytalem o jakies paczuszki komiksów z punisherem :)
 
No ten zwiastun nie wyglada dla mnie zachecajaco. Aktor jakos nie pasuje :(

Punisher, moj ulubieniec. Za dzieciaka zamiast sluchac i notowac na lekcjach rysowalem wlasnie jego (Wolverine był za trudny).

Niestety nie mam dostepu do komiksow :(
@lugasek @Cactus HELP!

Kiedy Punisher w jego wykonaniu był najciekawszą postacią drugiego sezonu Daredevila, gdyby nie on, to byłaby trochę chujówka. Na jego spinoff czekałem - a nie jakieś rasistowskie Luki Cage czy Ironfist.
 
Kiedy Punisher w jego wykonaniu był najciekawszą postacią drugiego sezonu Daredevila, gdyby nie on, to byłaby trochę chujówka. Na jego spinoff czekałem - a nie jakieś rasistowskie Luki Cage czy Ironfist.
A tego nie widziałem, oceniam tylko na podstawie trailera i fizjonomii, hmmm.
 
The Exorcist - mam mieszane uczucia po obejrzeniu pierwszego sezonu. Na plus tematyka, bo lubię klimaty opętań, egzorcyzmów itd. No ale czasami odnosiłem wrażenie, że dzieje się akcja, kończy się, a scenę później ludzie otaczający daną sytuację jakby już niczego nie pamiętają, nie dostrzegają. Jest pokazany inny punkt widzenia na tematykę kościoła i demony, inne podejście do opętanych itd. Ale no całkowicie mnie to nie kupiło.

Ray Donovan
- najnowszy sezon jakoś ciężko mi się ogląda. Dużo problemów osobistych, ale tak właśnie ten sezon miał chyba wyglądać, "walka" głównego bohatera. Ale no nie przekonuje mnie, to nie jest to samo co wcześniej.
 
ma ktoś pierwszy odcinek Egzorcysty z lektorem (z braku laku mogą być napisy) do pobrania?
 
to czyli mam wszystko:wink:
Z tego co znalazłem na necie, to nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale jak Netflix dzielił wcześniej sezon jakiegoś innego serialu na 2 części, to wypuszczał kontynuację po ok. pół roku, także można się spodziewać nowych odcinków najpewniej w okolicach lutego-marca.
 
zostal mi ostatni odcinek, ktorego zaraz obejrze. 10/10 niczym nie odstaje od wczesniejszych sezonow. Malo tego, osmielony wizerunkiem poszczegolnych bohaterow produkcji, postanowilem jedno! dosyc kurwa tego dobrego! CZAS NA ZMIANY! zapuszczam wons! i tym razem nie bedzie tak jak ostatnimi szescioma, ze poddawalem sie presji glupkowatych usmieszkow sasiadek, ktore mowily mi dziendobry i go golilem. Nie tym razem! WONS bedzie i chuj! Poza tym stwierdzam, ze hiszpanski moze byc dosyc latwym jezykiem do nauki.
jak tam zapuszczanie wąsa?
 
Back
Top