Seriale

Czyli jest chory, ale nie fizycznie tylko psychicznie.
tak i o to chodzilo zeby wykazac jego chorobe psychiczna przed sadem i mozliwe, ze przed nim samym bo Chuck caly czas twierdzil, ze ta przypadlosc ma podloze fizyczne, porownywal to, nawet do uczulenia. Jak sie okazalo to jego jakas psychiczna "schizma"
 
Last edited by a moderator:
@VoRaNeK

Czy masz odcinek Prison Break zatytuowany RESURRECTION 5x00 ? Z tego co widzę, Hataki wypuściły napisy. Można byłoby obejrzeć, gdyby była właściwa wersja... :fly:
 
@VoRaNeK

Czy masz odcinek Prison Break zatytuowany RESURRECTION 5x00 ? Z tego co widzę, Hataki wypuściły napisy. Można byłoby obejrzeć, gdyby była właściwa wersja... :fly:

online
https://www.trt.pl/film/vr6xa4p7y6/Prison-Break-S05E00-Resurrection

Jak masz Internet Download Manager to możesz pobrać przez niego. Jeśli nie ogarniesz mogę sam zassać i wrzuć na premke do pobrania


Prison Break

odc.6

480p
https://tb7.pl/pobierz/b1ae92a88468e59b26e1d43a0a3490e0/Prison.Break.S05E06.XviD.AFG.avi
720p
https://tb7.pl/pobierz/78f290b4b00f...rison.Break.S05E06.720p.HDTV.x264.KILLERS.mkv

Napisy ukończone w 85%
 
Dzięki wielkie @VoRaNeK . Niestety, nie mam żadnego managera pobierania. Kiedyś próbowałem skonfigurować różne programy tego typu, ale średnio mi to wychodziło i odpuściłem. Jak coś muszę pobrać, to robię to w tradycyjny sposób. A neistety, ale z tej stronki trt.pl za chuja nie da radę pobrać normalnie. Zawsze jest błąd pobierania w pewnym momencie. Testowałem nawet na androidzie 7.0 , w którym niby jest jakiś manager pobierania i powinien wznawiać po błędzie - jednakże i tam kupa. Nie da rady. Tak więc zawracam Ci głowę...

Powbijałem parę lajków w różnych tematach w ramach podziękowań.
 
Dzięki wielkie @VoRaNeK . Niestety, nie mam żadnego managera pobierania. Kiedyś próbowałem skonfigurować różne programy tego typu, ale średnio mi to wychodziło i odpuściłem. Jak coś muszę pobrać, to robię to w tradycyjny sposób. A neistety, ale z tej stronki trt.pl za chuja nie da radę pobrać normalnie. Zawsze jest błąd pobierania w pewnym momencie. Testowałem nawet na androidzie 7.0 , w którym niby jest jakiś manager pobierania i powinien wznawiać po błędzie - jednakże i tam kupa. Nie da rady. Tak więc zawracam Ci głowę...

Powbijałem parę lajków w różnych tematach w ramach podziękowań.

Sam pobrałem i obejrzałem i przy okazji wgrałem na hosting. Szybka robota ;) W połowie filmu napisy zaczynają nie współgrać z obrazem i troche chujowo się ogląda

:deniro:
0790b0637723a.jpg
 
Sam pobrałem i obejrzałem i przy okazji wgrałem na hosting. Szybka robota ;) W połowie filmu napisy zaczynają nie współgrać z obrazem i troche chujowo się ogląda

:deniro:
0790b0637723a.jpg

Ale o jakim odcinku piszesz?

Bo ja wlasnie pobralem oba, ten najnowszy w jakosci 720 p oraz Ressurection w 360 p - i nie ma w nich napisów...

edit - wiem, ze hatakowych do szóstego jeszcze nie ma, natomiast do resurrection są i właśnie zaraz je sobie dorzucę ...
 
It's Not Tv, It's HBO!
Zajebisty odcinek :pray:


oWSGn0t.jpg


Dopiero nadrobiłem odcinek, wszedłem na YT, znalazłem ta piosenkę, myślę :"wrzucę tutaj", a Ty zrobiłeś idealnie to samo :D

Jak wrażenia po odcinku? Ja w momencie gdy Nora została zapytana o bliźniaki miałem jakieś deja vu - skądś już kojarzyłem takie pytanie, gdzieś w głowie miałem już taki scenariusz że nie wypali. Nie mam pojecia skąd. Nie mam zielonego. Wizje Kevina wracają, to też miałem małą rozkminę z tym
 
Widzę żeście mnie uprzedzili :p
Nie powiem, że się nie zajarałem.
Od razu będzie cały sezon:happy dance:
A jak nie spierdolą to na jednym się nie skończy:irish:
 
Jaram się jak helikopter w ogniu!
Nawet nje potrafię tego obrać w słowa.
Oby nie spierdolili i poziom był lepszy chociaż od GoT :crazy:
 
Legion solidny serial, ale trochę mnie męczy i ciężko obejrzeć bez przewijania. Natomiast The Last Kingdom mnie zaskoczyło bo bitwy mają nie wiem czy nie z większym rozmachem niż w Wikingach.
 
Legion solidny serial, ale trochę mnie męczy i ciężko obejrzeć bez przewijania. Natomiast The Last Kingdom mnie zaskoczyło bo bitwy mają nie wiem czy nie z większym rozmachem niż w Wikingach.
Ja to właśnie bałem się nawet mrugnąć na Legionie, żeby czegoś nie przeoczyć :D Chyba pierwszy serial o mutantach, gdzie ich moce nie są tak właściwie najważniejsze.
 
Ja to właśnie bałem się nawet mrugnąć na Legionie, żeby czegoś nie przeoczyć :D Chyba pierwszy serial o mutantach, gdzie ich moce nie są tak właściwie najważniejsze.
To jest jeden z tych seriali, który przy drugim podejściu jest lepszy w odbiorze.
 
Back
Top