Seriale

Tak sie tu podniecacie tym Leftovers, ze postanowilem sprobowac. Obejrzalem dzisiaj pierwszy odcinek tzw pilot i mam mieszane uczucia. No napisze wprost, jakos mnie nie ciagnie do drugiego ale jako, ze kiedys postanowilem sobie nie skreslac zadnego serialu po mniej niz trzech odcinkach to i w tym przypadku polece jeszcze te dwa nastepne.Bywalo, ze pare napawde dobrych produkcji, zupelnie nie wchodzilo mi z poczatku zeby pozniej stac sie seriami, w ktore mialem naprawde spore wkretki (Breaking Bad, Nip Tuck, Gra o Tron), mam nadzieje, iz tutaj bedzie podobnie.
 
Ej no ja też jestem #TeamMidern i uważam, że S1>S2 :lol:


Dla mnie tak jak wcześniej TOP wśród seriali, z tylko jedną skazą ... za mało panny z mojego avka :heart:

Jak dla mnie im jej mniej tym lepiej. Wkurwia strasznie. Słaba z niej aktorka jak dla mnie. Tamta jej kumpela blondi w pierwszym sezonie była zajebista. :lol:

edit:
Ale i tak spoko w porównaniu do Liv Tayler która ma wiecznie kija w dupie. Jezu jak ja jej nie znoszę. Może też bym się tak jarał tym serialem gdyby nie ta cipa. :lol:
 
Last edited:
Jak dla mnie im jej mniej tym lepiej. Wkurwia strasznie. Słaba z niej aktorka jak dla mnie. Tamta jej kumpela blondi w pierwszym sezonie była zajebista. :lol:

edit:
Ale i tak spoko w porównaniu do Liv Tayler która ma wiecznie kija w dupie. Jezu jak ja jej nie znoszę. Może też bym się tak jarał tym serialem gdyby nie ta cipa. :lol:
Za LOTR-a dla mnie Liv zawsze na propsie, ale w tym serialu ma wyjątkowo wkurwiającą rolę i dobrze jej to wychodzi.
 
https://www.trt.pl
Dobra strona z serialami online jakby, ktoś był zainteresowany. Seriale są w dobrej jakości.
Jak ktoś woli pobierać, to ja w operze używam Video Downloader Pro, a żeby nie pobierać przez przeglądarkę (która jest zawodna) wrzucam linkz z VDP do Free Download Manager.
 
Jak dla mnie im jej mniej tym lepiej. Wkurwia strasznie. Słaba z niej aktorka jak dla mnie. Tamta jej kumpela blondi w pierwszym sezonie była zajebista. :lol:

tumblr_nzd4umACAs1rnnrpxo2_r1_250.gif


Nie no żartuję ...

tumblr_nba9ori6Bt1t035zro1_250.gif


A tak poważnie
tumblr_ojouujoMyr1vim9ixo2_r1_1280.png
 
Moja kobieta już mi zdążyła zameldować. Ja oglądnąłem 6 odcinków i już dalej nie byłem w stanie. Uważam to i tak za duże poświęcenie. Książka za to sprzedje się bardzo dobrze. Głównie są to dziewczęta 12-16 lat. $$$
cos jak Rivalde?
kolejny syf pewnie
 
Oglądaliście młodego popa? Wczoraj jakoś zacząłem, ale sen wygrał i po 20 minutach juz byłem ululany. Jechać z tym dalej czy zgruzować?
 
BCS 5 odcinek
Chuck wyszedł na wariata, aż mi się go żal zrobiło. Nie wiem czemu ta bateria mu nie szkodziła, jakiś trick?
 
Back
Top