Seks przed walka

Jak ktoś ciekawy to można spojrzeć na interpretację jednego ze ,,Zwierciadeł Etruskich" http://www.eioba.pl/a/3wnc/zwierciadlo-etruskie Cytat: • Jeśli będziesz podejmował wysiłki, a nie tracił nasienia to twoja siła życiowa i energia powiększy się. Jeśli znów będziesz się trudził lecz nie utracisz nasienia twoje uszy i oczy staną się bardziej czułe. Jeśli trzeci raz będziesz czynił wysiłki lecz nie utracisz nasienia opuszczą cię wszystkie choroby. Jeśli czwarty raz........... twoja talia i plecy wzmocnią się i napełnią siła. Jeśli i siódmy raz ........twoje ciało zacznie się świecić. Jeśli dziewiąty raz podejmiesz wysiłki bez utraty nasienia nie utracisz swojej długowieczności. Jeśli i dziesiąty raz.......będziesz mógł rozmawiać z Bogami • .


ładne bajki :-)
 
Niewolnictwo chyba tak zagwarantuje, przywiązanie samo się pojawia po latach ;-) Kobieta musi mieć w głowie przede wszystkim, bo jak nie ma to będzie myśleć dupą jak większość z nas fiutem ;)



Perfumiarz, chyba nie sądzisz, że jest taka skala by z dnia na dzień i tak przez np. 10 lat codziennie było jej coraz lepiej?:D W końcu będzie tak jak kiedyś bądź wręcz słabiej, człowiek, a zwłaszcza dwoje ludzi to nie maszyny jednak :)



Ciekawe to co napisał supermario, ale wolę już odpauzować 3 dni niż 5 lat lub wogle nie dochodzić :-) Skończyłbym w mamrze po drodze mordując pare osób :) To Tyson to grzeczny chłopak jak tyle pauzował, na ringu nie zabił, żony tez, a jedynie ją bił ;)
 
Klasyczna dyskusja między gościem myślącym głową (B2k) a gościem myślącym fiutem (Perfumiarz).



Spoiler alert!



Nie dojdziecie do porozumienia. :-)
 
Wcześniej nie ruchał przez 5 lat, ale potem jak zaczął to już sie powstrzymać nie mógł :D
 
LoL. Srsly mysle fiutem wg Ciebie? xD


B2K, z nuda sobie mozna radzic, ale my nie poruszamy tutaj zwiazkow 10 letnich, tylko wyszlismy od tego czy warto trzymac sie celibatu przez walka. Moim zdaniem nie ma sensu narzucac sobie sztucznie ograniczen. Juz jedni sprobowali i teraz rozprowadzaja snickersy wsrod nieletnich.
 
Zwykle fighter to człowiek dorosły, wielu ma żony, dzieciaka/dzieciaki i związki też pewnie i dłuższe niż miesiąc. Dobra, nie róbmy offtopu hehe :-)



Najbardziej mnie bawili kumple opowiadający o podbojach, gdzie już miałem tego powyżej uszu, a i tak wiem dobrze, że większość była wyssana z palca, a nie z ich pamięci ;) A mi to za ch... nie imponuje i nie imponowało nigdy, że np.zaliczył ktoś wczoraj jakąś fajną dupę. Tak mi to imponuje jak dziewczyna, która wczoraj zaliczyła faceta i zaliczy dziś kolejnego, a jutro następnego. Wiecie jak się takie nazywa zwykle, no ale niektórzy myślą, że wkładać codzień (w przypadku facetów) to coś mniej uwłaczającego niż dawać sobie wkładać codzień (w przypadku kobiet), dla mnie oba zachowania są po prostu kure*skie :-)



Hehe, może te 5 lat celibatu Tysona doprowadziły do takiej furii ostatecznie ;-)
 
B2K nie wchodź buciorami do łózka innym, jak ktoś chce to niech się grzeje i 3 x dziennie z trzema róznymi osobami - Ty wyznajesz zasade honoru i jednej partnerki - spoko, ale nie oceniaj innych bo nie jesteś jakimś życiowym sędzią.
 
Sumujac wszystko co napisaliscie:
-przerwa jest wskazana, dla lepszego relaksu przed walka (od 1 do 7 dni w zaleznosci od poziomu libido wojownika)
- dluzsza przerwa powoduje niepotrzebne napiecia psychiczne, co zle wplywa na przygotowania i samo wejscie w walke, a bol po ciosie w jadra jest wiekszy im przerwa dluzsza
- 10 orgazmow pod rzad u mezczyzny (bez ejakulacji) - niepokonany w klatce + mozliwosc wymiany pogladow ze Stworca
 
Wach przed walką z Kliczką ma 3 miesiące przerwy od kontaktów płciowych, o czym sam poinformował prasę jakiś czas temu.
 
Autoerotyzm ma sie rozumiec tez odstawia na 3 miesiace?


W takim razie pozostaje stara i sprawdzona polucja ;-)
 
Evangelista łap :)







images
 
Ja osobiscie jak nie naduzywam sexu w czasie treningow ale go uprawiam to cwiczy mi sie nawet lepiej niz bym go nie uprawiał w ogole w tym okresie ;) (endorfiny (lepszy humor nastawienie do dnia) itp ) chyba, że jest krotki okres gdzie treningi sa bardzo intensywne wtedy jak juz leze i relaksuje sie po kąpieli to myśle o bezinteresownym ze strony mojej partnerki lodzie :DDD (czasem sie uda ;) ) .... a odnosnie tematu to mim zdaniem chodzi o to żeby sie wyspac tj wypoczac przedwalka a nie o sam sex ... co to dla zawodnika w mega formie poruszac sie od 15 min do 1h miedzy 22 a 23 wziasc pigule malatoninki ;) i isc spac... walka i tak okolo 20.
 
Ale temat. Problem nie z tej ziemi zwłaszcza, że jak podejrzewam większość tutaj wypowiadających się ani nie walczy ani nie...rucha.
 
Umarłem dziś dwa razy ze śmiechu:-D, najpierw przez to:
chyba, że jest krotki okres gdzie treningi sa bardzo intensywne wtedy jak juz leze i relaksuje sie po kąpieli to myśle o bezinteresownym ze strony mojej partnerki lodzie :DDD (czasem sie uda ;) )


A drugi raz jak przeczytałem to:

Ale temat. Problem nie z tej ziemi zwłaszcza, że jak podejrzewam większość tutaj wypowiadających się ani nie walczy ani nie...rucha.

Nie ma co, śmiechu z rana co niemiara!:-D
 
Człowiek sie zwierza z najglebiej osadzonych zakatkow intymnosci a tu sie z niego smieja ehhh :-) ;)))))
 
Kolega kolegi mowil, ze badania wykazaly, ze seks zakonczony wytryskiem , to dla faceta tyle co przeciagniecie wagona z weglem. Nie dodal tylko na jaka odleglosc.


Wiec abstynencja seksualna przed walka wskazana
 
3 miesięczny celibat Wacha to jakiś bezsens. Rozumiem tak maksymalnie tydzień celibatu, żeby się "naładować" tym testosteronem, bo nie wiem jak inaczej określić zamysł takiego celibatu. Wracając do Wacha, załóżmy, że przy normalnym trybie życia rucha 3 razy w tygodniu i nagle na 3 miesiące zmienia ten tryb życia to organizm chyba wariuje, nie? Księża , ci zaraz po święceniach starają się trzymać celibat, bo jeszcze mają ten zapał, potem coś w nich pęka i na starość szukają ulgi w młodych chłopcach. Kurde, ludźmi jesteśmy i seksjest jedną z podstawowych potrzeb fizjologicznych, więc w tym przypadku 3 miesięczny celibat przed walką jest tak samo bezsensowny jak 3 dniowa głodówka przy odchudzaniu.
 
nic nie wariuje w organizmie, slyszales o polucjach ? Kazdy moze wytrzymać bez seksu tak naprawde, kwestia ćwiczenia siły woli.
 
tylko jaki ma to dać efekt? Boję się, że na miejscu Wachca po tych 3 miesiącach to nawet i Kliczko by mi się podobał.
 
noodles - no okej, ale polucja to wytrysk? Wciąż dostrzegam bezsens. Zamiast polucji, mógłby to zrobić normalnie, a nie spuszczać się w prześcieradło. Wiesz, mi to lata w sumie, jeśli on się czuje lepiej przygotowany to ok. Ja generalnie jestem taki anty bezsensowne zakazy, w stylu nie jedzenie mięsa w piątek i masa takich przykładów, których teraz nie umiem wymienić. Wiem, że panuje globalne zezwierzęcenie, ale nie wiem, czy zakazywanie sobie czegoś, żeby pokazać innym, czy udowodnić sobie że jest się bardziej homo sapiens jest potrzebne komukolwiek?
 
@Uefo



ja mam na to swoją teorie, nie podpartą żadnymi naukowmi rzeczami ale widzę to tak :)



Mężczyznie, który długo nie uprawia seksu podnosi się testosteron. Stąd np gdy nie ulżysz sobie przed dłuższy czas, możesz zaobserwować u siebie takie rzeczy jak: nagle podobają Ci się brzydsze kobiety, jesteś pobudzony, masz lepszy humor, jesteś agresywniejszy. Krótko mówiąc, pobudzają się wszystkie instynkty pierwotne męskie. Gdy zejdzie to z Ciebie naturalnie, nie obniża to aż tak tego poziomu testosteronu. Poza tym np przy masturbacji do osiągnięcia orgazmu potrzebujesz mocniejszych bodźcy ( bo ręka mocniej uciska) Stąd później walący mają problem z dojściem podczas normalnego seksu. Poza tym masturbacja może prowadzić do depresji



Można wytrzymać bez seksu, wystarczy sobie dobrze zorganizować czas. Największym przyjacielem twojej ręki jest nuda, wystarczy ją zabić a gdy przyjdzie chętka rozproszyć myśli. To nie jest aż takie trudne.



Wach może prowadzić celibat dzięki czemu jest bardziej efektowny na treningach.
 
Sorki, że się wcinam w dyskusję, ale parę rzeczy mnie zaintrygowało

nagle podobają Ci się brzydsze kobiety




To ma być plus? Po co mam obniżać swoje wymagania względem wyglądu panien?

jesteś pobudzony




Mógłbyś rozwinąć? Z większym poziomem testosteronu mam więcej energii przez cały dzień czy jak? Moim zdaniem poziom teścia ma raczej marginalny wpływ na to.

masz lepszy humor




Chyba gorszy, skoro ciągle mi czegoś brakuje... Nie, nie jestem seksoholikiem, ale powiedzmy po tygodniu "bez niczego" zaczyna mi czegoś brakować i moje myśli coraz bardziej skupiają się wokół tego. Ja mam lepszy humor właśnie jak puknę, ale ok




jesteś agresywniejszy


No i po co? Jeżeli nie trenuję żadnych sztuk walk, to po co mi więcej agresji? Żeby się na kimś wyładować?




Stąd później walący mają problem z dojściem podczas normalnego seksu


Nigdy tak nie miałem, ale może jest to regułą u innych facetów, nie wiem. Problem z dochodzeniem może raczej częściej występować, jeżeli robisz to w gumie typu "extra safe". Kolega ma też tak, że jak wypije za dużo alko to ma problem z dojściem.




Poza tym masturbacja może prowadzić do depresji


Są na to jakieś dowody? Masturbacja jest (co prawda marnym, ale zawsze) zamiennikiem seksu - czynności, która powoduje wydzielanie się endorfin, które są hormonami zapobiegającymi depresji, a nie ją wzmagającymi.
 
Back
Top