Sekcje - Katowice

Bolt

Bellator
Welterweight
Temat analogiczny do tego o stolicy - pytania o sekcji itp.



Ja z tego miejsca chciałbym zapytać o sensowne sekcje w Katowicach :



-boksu



-K1/Muay Thai.



Słyszałem dobre opinie o Kleofasie 04 (boks) i Paco (MT), ktoś mógłby coś o nich jeszcze napisać?
 
masz jeszcze Shidokan Emers Team, Paco dobry klub ale nie polecam ze wzgledu na ludzi tam trenujacych.
 
Dzięki kolejne. Trochę mało w tym SET mają treningów... Natomiast co do Paco co dokładnie masz na myśli? Dużo ludzi, co się przychodzą polansować czy ilość na sali?
 
Zważywszy na to, że mam piłkę gdzieś to w takim razie problem (pomijając fakt, że raczej mało mnie obchodzi kto ze mną jest na sali, byle trenerzy byli sensowni) znika ;)
 
Mnie też piłka nie bardzo interesuje ale niektórym cieżko to bylo zrozumieć :) ale trener faktycznie na wysokim poziomie, jest jeszcze coś takiego ale nie wiem nic konkretnego.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/1546016_232776346923253_211076583_n.jpg?oh=6fe1f879b1dfc05c4e89a28c0e3b5658&oe=53FC37AD&__gda__=1408478715_8841ce813c8c351349c6e1b4aa355fe7
 
Dzięki, również się weźmie pod uwagę przy sprawdzaniu kolejnych sekcji :)
 
Specjalnie zalozylem konto po 2 latach czytania zeby odpisac na te glupoty tabrolgzg.


PACO:
tabrolgzg - co ty za glupoty gadasz ? ja mimo ze pochodze z miasta z ktorego klubu nie lubia , nie interesuje sie pilka to nikt nic do mnie nie mowil zlego wrecz przeciwnie wszyscy byli dla mnie mili i czulem sie jak w rodzinie , wogole co ma wspolnego to ze kibicuja jakiemus klubowi ? skoro oni tam przychodza trenowac jak kazdy inny czlowiek i to ze kibicuja to ich sprawa. Co do trenera Witolda Kostki - nie wiem czy kiedykolwiek mialem okazje trenowac z takim trenerem - nie dosc ze skupia uwage na wszystkich to idealnie wylapuje najmniejsze bledty i pilnuje zeby sie ich nie popelnialo nic dziwnego ze jest trenerem kadry Low-Kick , super czlowiek , naprawde treningi 1 klasa , a atmosfera w klubie jest mistrzowska mozna sie poczuc jak w domu :) jakby nie wyprowadzka z Katowc to dalej bym tam trenowal. Naprawde polecam PACO i nie sluchaj bzur ktore napisal tabrolgzg.

Trnowalem tez w SCC - ale jakos atmosfera w tym klubie mi sie nie spodobalo dlatego zrezygnowalem.

Kleofas - podobno jest fajnym klubem boksu



Update: @down , ja przynajmiej pisalem o grupie zaawansowanej , nie wiem jak jest w tej pierwszej grupie
 
no widzisz, ja piszę tylko to co mnie tam spotkało jakiś czas temu.



co do Kleofasu to bardzo fajny klub lecz niedługo przez niezbyt rozgarniętych urzędników może przestać istnieć
 
No to wiem już gdzie się kierować w październiku.



Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, są dla mnie zdecydowanie przydatne :)
 
Back
Top