Secje MMA w Lublinie

Mr_Crowley

Jungle Fight
Welterweight
Witam. Skoro powstał temat o sekcjach MMA w Warszawie, to ja bym się chciał zorientować, jak pod tym względem prezentuje się Lublin. Słyszałem dużo dobrego o Gladio, aczkolwiek zastanawiam się także nad Fight Gym'em (w tym roku ruszają z MMA, ale może ktoś mógłby się podzielić opinią na temat samego klubu). Co wybrać? Może jest jeszcze jakieś inne miejsce, które jest godne uwagi? Pozdrawiam
 
Gladio to bardzo dobry wybór, trener jest świetnym fachowcem oraz sympatycznym człowiekiem. Atmosfera spoko, treningi polegają 2x w tygodniu (wtorek, czwartek) na ~10min rozgrzewce, około 50 minut techniki i 30 minut sparingów w parterze. Trzeci trening (piątek) to rozgrzewka, technika stójkowa i sparingi.
Także polecam.
 
A jest jakaś sekcja dla początkujących, czy po prostu wszyscy trenują razem? Dużo ludzi przychodzi na treningi (w sensie, czy bywa tam tłoczno)? No i właśnie, jaki jest koszt? :)
 
Masz sekcję początkujących i sekcję zaawansowanych. Sporo osób, ale jakiegoś szczególnego tłoku nie ma (ja ostatnio byłem w listopadzie, od tamtego czasu kontuzja nie pozwala mi wrócić na treningi), ale zawsze możesz spytać trenera, to ci pokaże wszystko jeszcze raz. Pierwszy trening za darmo, a miesięcznie stówa.
 
Back
Top