1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Secje MMA w Lublinie

Discussion in 'Pytania MMA' started by Mr_Crowley, Sep 15, 2013.

1. Mr_Crowley

Mr_Crowley Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    335
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Witam. Skoro powstał temat o sekcjach MMA w Warszawie, to ja bym się chciał zorientować, jak pod tym względem prezentuje się Lublin. Słyszałem dużo dobrego o Gladio, aczkolwiek zastanawiam się także nad Fight Gym'em (w tym roku ruszają z MMA, ale może ktoś mógłby się podzielić opinią na temat samego klubu). Co wybrać? Może jest jeszcze jakieś inne miejsce, które jest godne uwagi? Pozdrawiam

2. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,839
    Zdobyte Lajki:
    4,453
    Punkty:
    1,790
    Gladio to bardzo dobry wybór, trener jest świetnym fachowcem oraz sympatycznym człowiekiem. Atmosfera spoko, treningi polegają 2x w tygodniu (wtorek, czwartek) na ~10min rozgrzewce, około 50 minut techniki i 30 minut sparingów w parterze. Trzeci trening (piątek) to rozgrzewka, technika stójkowa i sparingi.
    Także polecam.

3. Mr_Crowley

Mr_Crowley Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    335
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    A jest jakaś sekcja dla początkujących, czy po prostu wszyscy trenują razem? Dużo ludzi przychodzi na treningi (w sensie, czy bywa tam tłoczno)? No i właśnie, jaki jest koszt? :)

4. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,839
    Zdobyte Lajki:
    4,453
    Punkty:
    1,790
    Masz sekcję początkujących i sekcję zaawansowanych. Sporo osób, ale jakiegoś szczególnego tłoku nie ma (ja ostatnio byłem w listopadzie, od tamtego czasu kontuzja nie pozwala mi wrócić na treningi), ale zawsze możesz spytać trenera, to ci pokaże wszystko jeszcze raz. Pierwszy trening za darmo, a miesięcznie stówa.

Share This Page