Saleta vs Najman

aaron22

Brutaal
Heavyweight
http://www.tvn24.pl/-1,1659241,0,1,saleta-vs-najman--pudzian-vs-nastula,wiadomosc.html

szczerze mówiąc, mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie w formule mma

niech panowie spotkają się lepiej w ringu bokserskim

Saleta odnosił sukcesy w boksie, nie w mma, i jeśli chce zakończyć pseudo sportową karierę Najmana (być może słusznie), to niech zrobi to jako pięściarz.

Tym bardziej, że Najman utrzymuje, że jest bokserem.
A w to, że bokserem jest Saleta akurat nikt nie wątpi.
 
Widzę, że młodsi fani nie pamietają, że Saleta już walczył w formule MMA i wypadł żałośnie:)


Dla mnie Saleta i Najman to takie same dwa gamonie!
 
dlaczego nie pamiętają?
a z czego to niby wynika?
i dlaczego młodsi?
hehe
nonsens

tym bardziej skoro obaj wypadli w mma bardzo źle, powinni stanąć na ringu bokserskim (jeśli już muszą się zmierzyć)

chyba logiczne

prawdopodobnie tym razem Najman dostanie gorsze bęcki, bo w walce z Pudzianem tylko zaliczył kilka kopów, a później się położył i klepał
 
Liczę na dobry turniej LW, wtedy kogo będzie to obchodziło, w końcu ktoś musi sprzedać bilety i przyciągnąć te mln przed tv.
 
mimo wszystko walka Salety z Najmanem na zasadach mma jest po prostu bez sensu

juz więcej sensu (w bezsensie) miała walka Pudziana z Najmanem

po co dwóch bokserów miałoby sie sprawdzać nie w boksie tylko w mma - nie rozumiem

o ile oczywiście uznamy Najmana za boksera (bo to już inna para kaloszy)

@venom
też mi się podoba ten fragment ;-)
 
Saleta po tym jak oddał nerkę będzie na pewno tym dobrym, znowu wygwizdają el estrogena :)
 
Mam nadzieję że nie zostanę zlinczowany za odświeżenie tak starego tematu :-)



Wpis Salety na fb:



Buhaha! Zadzwonil do mnie Marcin Najman, najwyrazniej sprawdzajac czy ma wlasciwy numer telefonu:) A godzine pozniej dostalem telefon od promotora MMA z Anglii z propozycja walki 8 grudnia z "Marcinem Nejmanem, z ktorym sa juz dogadani". Jak sie czlowiek spali w kraju to musi szukac roboty zagranica:) Marcin Najman- reaktywacja?!!! Buhaha!!!



I jeden z komentarzy Salety pod tym wpisem:



Oczywiscie ze walki nie bedzie! Organizator musialby zrekompensowac mi straty moralne ale go na to nie stac:)
 
Ja nic więcej nie wiem, Saleta nie napisał więcej informacji. Wpis dodał we wtorek koło 21:40
 
Rozum podpowiada, że Celtic. Tym bardziej, że sponsorem został Black Energy Drink i pewnie wymaga, aby zrobić coś medialnego...



Skrót "vs" między nazwiskami obydwu Panów przyprawia mnie o mdłości.
 
@KIBIC



Gamoń po pół roku treningów debiutuje w kadrze Polski w kick-boxingu, w którym później zdobywa mistrzostwo świata, a potem mistrzostwo Europy w boksie?



Wogóle to widze, że niezły wykop.
 
Back
Top