Sędziowanie w KSW

Balacha

Oplot Challenge
Middleweight
Pięknie przerwana walka Andryszaka ;-)
Ogólnie sędziowanie w KSW trudno ogarnąć.

Kiedyś Andryszak był już prawie w szatni i się wrócił i dokończył Slowinskiego ;-)

Dawajcie przykłady fuck-upów
 
Przecież przerwanie było dobre. Longer już nie miał siły ani chęci, aby kontynuować walkę. Czekał tylko, aż sędzia się zlituje. Po przerwaniu leżał jak sparaliżowany.
 
Wg mnie bardzo dobre przerwanie Łukasza Bosackiego. Widać było że Bosy był cały czas gotowy żeby wkroczyć i dokładnie obserwował co się dzieje, świetny sędzia z niego :) No i sam zawodnik się zgadzał z decyzją bo chyba nie protestował po przerwaniu. To jest waga ciężka. jeden cios może zmienić ci życie, po co ryzykować jak szanse na wyjście z tej sytuacji były minimalne.

 
Może ktoś mi wytłumaczyć, co sędzia Bronder odwalał w walce Zawady?
Chodzi mi o te akcje z ochraniacze na zęby.
Zamiast się skupić na sędziowaniu kombinował, jak włożyć zawodnikowi ochraniacz w parterze.
Nie wiem, nie znam się, ale wyglądało to groteskowo.
 
Wg mnie bardzo dobre przerwanie Łukasza Bosackiego. Widać było że Bosy był cały czas gotowy żeby wkroczyć i dokładnie obserwował co się dzieje, świetny sędzia z niego :) No i sam zawodnik się zgadzał z decyzją bo chyba nie protestował po przerwaniu. To jest waga ciężka. jeden cios może zmienić ci życie, po co ryzykować jak szanse na wyjście z tej sytuacji były minimalne.



Jak widać nawet na filmie wszystko po gardzie wchodzi. Wg mnie za wcześnie.
 
A co ma skakać do góry z radości ?
Raczej ciezko by było skoro byl blisko stanu gdzie trzeba bedzie go budzic.
To ze w tv wyglada ze ciosy ida w garde i nie wyrzadzaja krzywdy, nie znaczy ze tak bylo, sedzia bedacy 50 cm od akcji widzi lepiej.
 
Raczej ciezko by było skoro byl blisko stanu gdzie trzeba bedzie go budzic.
To ze w tv wyglada ze ciosy ida w garde i nie wyrzadzaja krzywdy, nie znaczy ze tak bylo, sedzia bedacy 50 cm od akcji widzi lepiej.

Raczej to był stan podobny do tego jak , w piłce kopanej zawodnik nie strzela karnego i ma do siebie pretensje. Chciałbym w dobrotliwość i opiekuńczość sędziów.
 
Pięknie przerwana walka Andryszaka ;-)
Ogólnie sędziowanie w KSW trudno ogarnąć.

Kiedyś Andryszak był już prawie w szatni i się wrócił i dokończył Slowinskiego ;-)

Dawajcie przykłady fuck-upów

Jak widać nawet na filmie wszystko po gardzie wchodzi. Wg mnie za wcześnie.

Jeśli wg Ciebie to za wcześnie to wg. mnie nie masz pojęcia o tym sporcie.

Garda w MMA? nie istnieje.

Nie wierzysz? Połóż się na plecach, załóż rękawice, przyjmij tyle łokci co Michał i ciosów na "podwójną" i wtedy zrozumiesz czemu miał dość.
 
Jeśli wg Ciebie to za wcześnie to wg. mnie nie masz pojęcia o tym sporcie.

Garda w MMA? nie istnieje.

Nie wierzysz? Połóż się na plecach, załóż rękawice, przyjmij tyle łokci co Michał i ciosów na "podwójną" i wtedy zrozumiesz czemu miał dość.
jak on tu konto zalozyl tydzien temu, a ty mu odpisujesz jeszcze :mamed:
dobry sedzia jestes i tyle, w ACB dajesz rade
 
jak on tu konto zalozyl tydzien temu, a ty mu odpisujesz jeszcze :mamed:
dobry sedzia jestes i tyle, w ACB dajesz rade

Weście porównajcie sędziowanie walki Zawada - Michalski . Zawada zebrał srogo i można powiedzieć że on miał dosyć , a przebieg walki się zmienił o 180 stopni. Chyba bardziej zbierał niż Andryszak ?
Za wcześnie przerwana walka w mnie.
Aliibaba możesz nie zabierać głosu i nie odpisywać.
 

oglądać 0:56min i 1:25min
fachowcy...


Bedorf, ktory trenuje z Andryszakiem, nie jest zadnym autorytetem w kwestii sedziowania. Wiadomo, ze bedzie mowil o zbyt wczesnym przerwaniu, zeby usprawiedliwic porazke kolegi.

Sedzia czesto musi chronic zawodnikow przed wlasną ambicją, a takze dbac o wizerunek mma jako dyscypliny sportowej, a nie zwyklego mordobicia.

Moim zdaniem przerwanie bylo ok ze wzgledu na to ze Andryszak nie szukal wyjscia z sytuacji tylko zbieral w odroznieniu od Zawady, aczkolwiek uwazam ze zasady przerywania walk nalezaloby doprecyzowac, bo w tej chwili zbyt duza swoboda interpretacji dla sedziego budzi wiele kontrowersji.
 
Andryszak po tym przerwaniu to dziekowal Bogu ze mial go w swojej opiece bo widac bylo ze modlil sie tylko o to zeby sedzia jak najszybciej to przerwal... mial dosc...
 
Dla mnie sędziowanie na KSW jest bardzo ok. Jedyne obiekcje miałbym do pana Michalaka w walce Sowińskiego z Francuzem. Były takie momenty, że Sowiński cofał się pod siatkę, a Parnasse zamiast zadawać ciosy pajacował. Mieliśmy bodajże więcej jak minute bez ciosu. W takim przypadku obaj powinni dostać upomnienie za pasywność.
 
2:54 min - z przymrużeniem oka.
Nie jest OK sędziowanie w KSW.
Nie ma drugiej takiej federacji z tak dyskusyjnymi ( czyt. z dupy ) werdyktami
Przyjmuję do wiadomości wypowiedź Pana Bosackiego. Przyjmuję do wiadomości.
Mam swoje zdanie...
 
Koledzy jak czytam takie stwierdzenia

"Dla mnie sędziowanie na KSW jest bardzo ok"
"Andryszak po tym przerwaniu to dziekowal Bogu"

to śmiać mi się chce...

Pudzian vs. Yusuke Kawaguch ?
Pudzian vs Thompson ?
Chmielewski vs Zikic (17)
Andryszak vs Slowinski
Mamed vs Sakurai ?
Mamed vs Karaoglu ?
Andryszak KSW 43 !

Coś jeszcze ?

A teraz jeszcze powiem jedną rzecz... decyzja w walce Andyszaka jest ukierunkowana na to żeby ten co kamień gotuje i go udusił Różal miał pas KSW.
Możecie się śmiać...Wrócimy do dyskusji.
 
Koledzy jak czytam takie stwierdzenia

"Dla mnie sędziowanie na KSW jest bardzo ok"
"Andryszak po tym przerwaniu to dziekowal Bogu"

to śmiać mi się chce...

Pudzian vs. Yusuke Kawaguch ?
Pudzian vs Thompson ?
Chmielewski vs Zikic (17)
Andryszak vs Slowinski
Mamed vs Sakurai ?
Mamed vs Karaoglu ?
Andryszak KSW 43 !

Coś jeszcze ?

A teraz jeszcze powiem jedną rzecz... decyzja w walce Andyszaka jest ukierunkowana na to żeby ten co kamień gotuje i go udusił Różal miał pas KSW.
Możecie się śmiać...Wrócimy do dyskusji.

Chłopie, bez kitu pojebało cię?
ile masz lat?
Decyzja w walce andryszaka jest ukierunkowana na jego zdrowie, zadzwoń do niego zapytaj się jak się tam czuł jak go "odcięło" i czy chciał dalej kontynuować i czy ma jakiekolwiek ale zamiast szukać dziury w całym, zamykam temat!
 
Nie ma to jak być sędzią we własnej sprawie ;-)
Gratulacje :-)
Nemo iudex in causa sua

Kaszana jakiej nie było...
I grzeczniej proszę...
 
Back
Top