Rywal Pudziana na KSW 16

error

Jungle Fight
Light Heavyweight
Wirtualna Polska zna plany Federacji KSW związane z osobą Mariusza Pudzianowskiego! "Pudzian" w maju wróci na ring i stoczy walkę z niezwykle wymagającym zawodnikiem. - Absolutna czołówka jeśli chodzi o nazwisko - określa rywala "Pudziana" współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski. Jeśli Pudzianowski wyjdzie z majowego starcia zwycięsko, to jeszcze w tym roku stoczy kolejną walkę na ringach Konfrontacji Sztuk Walki.



W ciągu ostatnich tygodni pojawiły się wiadomości, że Pudzianowski wystąpi podczas gali KSW 16, która ma się odbyć w maju. Te informacje potwierdził nam Maciej Kawulski, współwłaściciel Federacji KSW.


- To prawda. Jesteśmy związani z Mariuszem porozumieniem i jesteśmy w trakcie finalizowania kontraktu na konkretne daty i walki - potwierdza Kawulski.


Federacja KSW znalazła już nawet rywala, z którym zmierzy się Pudzianowski. Nie znamy jeszcze jego nazwiska, ale współwłaściciel Federacji KSW przybliżył nam nieco jego sylwetkę.


- Nazwisko podamy oczywiście na specjalnej konferencji prasowej. Mogę powiedzieć, że jest to zawodnik, który jest lepszy o co najmniej dwie klasy od poprzednich rywali Mariusza Pudzianowskiego. Jest bardzo popularny, bił się dla wszystkich największych federacji na świecie, a jedna z ostatnich jego walk pobiła nie tylko rekordy oglądalności, ale i rekordy sprzedanych biletów. Absolutna czołówka jeśli chodzi o nazwisko, a jeśli chodzi o umiejętności, to jest zawodnikiem, który zdecydowanie należy do pierwszej ligi światowego MMA - wyjaśnia Kawulski.


- Mariusza czeka bardzo ciężka walka. Czeka go kolejne starcie, w którym będzie mógł udowodnić, czy naprawdę może nazywać siebie zawodowym zawodnikiem MMA - nie ukrywa Kawulski.


Na tym plany Federacji KSW dotyczące Mariusza Pudzianowskiego się kończą, a wynik majowej walki będzie miał kluczowe znaczenie.


- Jeżeli "Pudzian" wygra swój pojedynek na gali KSW 16, to planujemy zorganizować mu kolejną walkę na przełomie listopada i grudnia tego roku - zdradza Kawulski.


Zanim jednak doczekamy się emocji związanych z majową galą KSW 16, 19 marca odbędzie się gala KSW 15. Na warszawskim Torwarze wystąpią między innymi Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak, Rameau Thierry Sokoudjou, Łukasz Jurkowski, Maciej Górski, Marcin Różalski, Niko Puhakka, James Zikić czy Antoni Chmielewski.


Artur Mazur, Wirtualna Polska
 
Kharitonov raczej nie, jak Arlovski pozbieral sie po nokaucie to mozliwe ze to On bedzie rywalem Pudziana. Ale raczej w to wątpie.
 
hahaha

Jakby to był Arlovski i Pudzian by go znokautował to :-)
I kolejne logo do Szklanej Szczęki by było :-)
 
"Mogę powiedzieć, że jest to zawodnik, który jest lepszy o co najmniej dwie klasy od poprzednich rywali Mariusza Pudzianowskieg"


Raczej nie Kimbo ;-)
 
Do tego opisu pasuje bardziej od Arlovskiego Werdum ,Fedor albo Antonio Silva;)



Oczywiście to czysta fantazja z mojej strony;)
 
Kharatinov bardzo prawdopodobne ale co ta walka mu da? Kawul z Mamedem już się tam z nim dogadywali wcześniej :)
 
Na pewno Kimbo.

a jedna z ostatnich jego walk pobiła nie tylko rekordy oglądalności, ale i rekordy sprzedanych biletów


Walka Kimbo miała bardzo dużo sprzedanych PPV chyba o ile dobrze pamiętam ( mogę się mylić ). A co do klasy to wiadomo K&L o większości zawodników mówią że są z najwyższej półki.







@edit Cofam słowa o Kimbo, może to był by Sapp. Ale to był by cyrk :D
 
Ja stawiam, że KSW się z Alexem przeprosi, uznają, że cudownie ozdrowiał i będzie reklama : brat najlepszego zawodnika wszechczasów... etc :D żeby przyciągnąć masy przed telewizory.



Albo Todd Duffee ... w końcu jego walka z Alistairem świetnie się sprzedała i walczył na największych galach UFC :D
 
ph_minowaman.jpg


Mogę powiedzieć, że jest to zawodnik, który jest lepszy o co najmniej dwie klasy od poprzednich rywali Mariusza Pudzianowskiego. Jest bardzo popularny, bił się dla wszystkich największych federacji na świecie, a jedna z ostatnich jego walk pobiła nie tylko rekordy oglądalności, ale i rekordy sprzedanych biletów. Absolutna czołówka jeśli chodzi o nazwisko, a jeśli chodzi o umiejętności, to jest zawodnikiem, który zdecydowanie należy do pierwszej ligi światowego MMA


wszystko się zgadza
 
@tsatsiki Nie pisz tego bo by była walka o władze w wszechświecie, pozatym Yoshi chyba by zawału dostał gdyby doszło wkońcu do tej walki ( to jest jego marzenie ? ).
 
a mnie to tyle interere co ta zima co sie konczy a z pudziana taki zawodnik mma jak z najmana bokser



Kharitonov vs Pudzianowski = bardzo cieżkie K.O 1runda



Duffe vs -II- = bardzo cięzkie K.O 1runda



Sapp vs ten co wyżej = K.O 2 runda



i tak samo z 80% dobrych zawodników mma



niech wraca do silaczy z tvn tam cos znaczyl. W swiatowym mma nigdy nie bedzie dobrym zawodnikiem co najwyżej przecietnym.
 
A ja myślę, że to będzie Overeem :)



Nazwisko naprawdę z pierwszej ligi. A że to nie Alistair? Szczegóły... ;-)
 
jak nazwanie Sappa dobrym zawodnikiem MMA?



jak postawienie go w jedym rzędzie (B.S.) z Duffe albo Kharitonovem?
 
nie no... z Sappem to może i by powalczył, gdyby cudem uniknął zamachowego cepa i przypadkiem powalił bałwanka :-)



z pozostałymi wymienionymi oczywiście żadnych szans
 
Goście z UFC nie mogą zwiazani przez Danego Whita



więc kto to mzoe być?



W sumie Pudzian mial juz pojedynek z Timem Sylvią, ktory mimo wszystko miał nawet jescze wtedy jakąś rangę.



Pomyslał bym ze Aleks Emelianenko, no ale on nie miał ostatnio zadnych rekordow w sprzedarzy biletów



Chodziły głosy o Kimbo, czy Bobie Sappie jako kolejnego super frak-show...ale to nie jest zaden swiatowy poziom. W tym momencie bo jescze kilka lat temu bym w to uwiezyl







Wiec byc moze rzeczywiscie ktos ze Strikforce? Z turnieju HW GP?



Overeem :)



Ale nei będa ryzykowali kontuzji







Ale wątpie by dali Pduziana na pożarcie... jeszcze ktos by mu łeb rostrzaskał. I kasa przestałą by płynąć



W strikforce... Valentajn Overeem, powiedzmy ze są jakies minimalne szanse.



ale widzowi Polsatu te nzawizka i tak nic nei mowią.



A Bob Sapp jest duzy, i fajny, więc... NA miejscu KSW to wstawił bym Sappa,
 
Perfumiarz no Sapp dla Pudziana to magik mma hehehe



nie chodzilo mi ze sapp to dobry zawodnik tylko ze przy pudzinowskim to naprawde sporo wieksze doswiadcznie
 
Back
Top