Rozdajemy 15 kodów PPV na galę KSW 32 w Londynie!

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
KSW_promo1.jpg


Wraz z naszym nowym partnerem firmą BetClic, mamy do rozdania 15 kodów PPV na transmisję sobotniej gali KSW 32 w Londynie w systemie KSWTV. Do wzięcia udział w naszym konkursie wystarczy założenie konta w BetClic z tego linku i zagranie dowolnego zakładu.

Wśród wszystkich osób które wezmą udział w konkursie, w czwartek wylosujemy 15 kodów PPV. Powodzenia!
 
Last edited:
Granie na tym buku z Polski jest legalne? Pytam, bo nie wtajemniczony w temacie jestem ;)
 
Nie działa rejestracja. Próbuje z 3 maili i różne nazwy użytkownika, a tu ciągle ze zajęte czy coś.
 
zagralem grubo na betclicu i nie moge wziac udzialo? zajebiste zasady, moge kupon wstawic i sie podpisac pod nim, zeby nikt nie kopiowal
 
No właśnie bo na co innego są kody? na kswtv.com konto jest powiązane z kartą. A tam się najlepiej ogląda bo nie ma lagów - ipla wiadomo.
Pewnie na Iple bo tak jak mówisz tylko na niej są kody i ostatnio przy którymś PPV także był konkurs z kodami na Iple. Szkoda bo ja w UK.
 
Rejestracja konta musi być z tego link, inaczej nie damy rady sprawdzić niestety

http://bit.ly/StawiajNaKSW32

Niezła promocja. Regularni gracze od dawna posiadają tam konta więc żaden z nich nie ma dostępu do promocji. Ja osobiście na Betclic'u mam trzy kupony na najbliższe KSW lecz promocja mnie nie dotyczy. Niezły konkurs. Dyskryminacja na całego. Gdzie Janosik gdy jest potrzebny, pytam się?
 
Niezła promocja. Regularni gracze od dawna posiadają tam konta więc żaden z nich nie ma dostępu do promocji. Ja osobiście na Betclic'u mam trzy kupony na najbliższe KSW lecz promocja mnie nie dotyczy. Niezły konkurs. Dyskryminacja na całego. Gdzie Janosik gdy jest potrzebny, pytam się?

Tych co maja konto w firmie BETCLIC nikt nie skreśla :) Możecie zdobyć w inny sposób. Szczegóły tu:http://insideksw.com/
 
A podanie id zakładu na ksw dla ludzi którzy mają konto nie przejdzie ?
zagralem grubo na betclicu i nie moge wziac udzialo? zajebiste zasady, moge kupon wstawic i sie podpisac pod nim, zeby nikt nie kopiowal
Niezła promocja. Regularni gracze od dawna posiadają tam konta więc żaden z nich nie ma dostępu do promocji. Ja osobiście na Betclic'u mam trzy kupony na najbliższe KSW lecz promocja mnie nie dotyczy. Niezły konkurs. Dyskryminacja na całego. Gdzie Janosik gdy jest potrzebny, pytam się?
Rozumiem, że osoby, które już mają konto na betclicu nie mogą wziąć udziału w konkursie?

Jest opcja dla stałych graczy BetClic: http://insideksw.com/

Kody PPV są na kswtv, a nie na IPLĘ.
 
@Cloud
"zakład do 100 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2."

Jak ma się to w przełożeniu na MMA? Kupon z trzema typami trzeba zrobić? Czy o co się rozchodzi z tym cashbackiem? Pierwszy raz mam z nim do czynienia.
 
@Cloud
"zakład do 100 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2."

Jak ma się to w przełożeniu na MMA? Kupon z trzema typami trzeba zrobić? Czy o co się rozchodzi z tym cashbackiem? Pierwszy raz mam z nim do czynienia.
tak, ze mma sie nie liczy bo jest 1 2
musisz ako chyba zrobic, ja tak mialem w cashbacku expekt i betclic
 
Spoko sprawa, 4 dni pod rząd pograć i kodzik za free, jeszcze 2 dni i zobaczymy czy dostanę ;p
 
@defthomas
Założyłem konto z podanego linku i teraz żeby wziąć udział w konkursie mam zrobić dowolny zakład za dowolną kwotę? I trzeba obstawić walki z nadchodzącego KSW, czy obojętnie co?
 
Back
Top