Rozdajemy 15 kodów PPV na galę KSW 32 w Londynie!

Obojętnie co

A czy nie jest tak, że trzeba postawić dowolny zakład za 100 zł? O ile się nie mylę, to tyle trzeba dla stałych graczy.
Edycja: już wiem.

1bb0bdde706ce26b2b80b7079e48eb57.png
 
Spóźniłem się pół godziny bo ojciec postawił wódkę, mam nadzieję że dobre dusze z betclic przymkną oko na ten mały poślizg.
 
Będzie dobrze, ja juz dostałem
"Witaj xxx!

Dziękuję za e-mail.

Uprzejmie Pana informujemy, że nie jesteśmy pewni, co do sedna danego zapytania zatem bardzo prosimy o sprecyzowanie swojego zapytania.

Z góry dziękujemy za współpracę oraz wyrozumiałość. Im więcej szczegółów otrzymamy, tym dokładniej będziemy mogli sprawdzić daną kwestię oraz udzielić Panu adekwatnej odpowiedzi."
Napisałem swój nick i niżej że spełniłem wymagania aby otrzymać kod a oni takie coś mi wysyłają :D
Chyba jakiś nieogar odpisuje z rana na maile.
Mam nadzieję że do gali się ogarną
 
Jeszcze jedno, Faktycznie na poczatku był zły email w regulaminie insideksw.com . Potem byl poprawiony. Gdyby ktos spelnil warunki a nie dostal kodu niech napiszę do naszych kolegó z BetClica na na [email protected] lub wchodząć na czat Betclic. Tam dostanie kod po weryfikacji konta :)

Zaraz odpalę dodatkowy szybki konkurs BetClic na dwa kolejne kody PPV na transmisję, Stay Tunned!
 
Jeszcze jedno, Faktycznie na poczatku był zły email w regulaminie insideksw.com . Potem byl poprawiony. Gdyby ktos spelnil warunki a nie dostal kodu niech napiszę do naszych kolegó z BetClica na na [email protected] lub wchodząć na czat Betclic. Tam dostanie kod po weryfikacji konta :)

Zaraz odpalę dodatkowy szybki konkurs BetClic na dwa kolejne kody PPV na transmisję, Stay Tunned!
Napisałem na chacie i po godzinnie odpisała baba że przekazała informację do działu promocji i mam czekać na wiadomość na maila...
 
Napisałem na chacie i po godzinnie odpisała baba że przekazała informację do działu promocji i mam czekać na wiadomość na maila...

A co im napisałeś? ja zgodnie z instrukcją napisalem tylko nic w treści tytuł meila kody ppv i szybko chyba w ciagu godziny dostalem meila z kodem
 
A co im napisałeś? ja zgodnie z instrukcją napisalem tylko nic w treści tytuł meila kody ppv i szybko chyba w ciagu godziny dostalem meila z kodem
No właśnie oprócz nicka w wiadomości niżej że spełniłem warunki i proszę o kod, ale to chyba nie powinno robić różnicy jak ręcznie to sprawdzają
 
Ja wysłałem maila z zapytaniem o ogólne wyniki, podałem jednocześnie link do tego tematu z krótkim naświetleniem sprawy co i jak. Niestety wyników jako takich nie otrzymałem, wysłali mi za to kod PPV (a właściwie passy do konta z wykupionym dostępem). Wszystko śmiga.

Dzięki Betclick :)
 
Ja wysłałem maila z zapytaniem o ogólne wyniki, podałem jednocześnie link do tego tematu z krótkim naświetleniem sprawy co i jak. Niestety wyników jako takich nie otrzymałem, wysłali mi za to kod PPV (a właściwie passy do konta z wykupionym dostępem). Wszystko śmiga.

Dzięki Betclick :)
Tym czasem u mnie totalna olewka 0 odpowiedzi na maile i na chacie nawet nie odpisują
A na tym betclicu straciłem parę złotych żeby spełnić te wymagania co tam mają ...
Trzeba zacząć się rozglądać za streamem
 
Ja wysłałem maila z zapytaniem o ogólne wyniki, podałem jednocześnie link do tego tematu z krótkim naświetleniem sprawy co i jak. Niestety wyników jako takich nie otrzymałem, wysłali mi za to kod PPV (a właściwie passy do konta z wykupionym dostępem). Wszystko śmiga.

Dzięki Betclick :)
Zrobiłem to co ty na czacie
Chwila czekania i też dostałem kod. Więc szturmujcie ich :P
 
Back
Top