Royal Division

Status
Not open for further replies.
"Federacja" do zaorania. Te materace i kalesony włodarza przejdą do historii. Za 10 lat ludzie nie uwierzą, że takie guano było sprzedawane w PPV :lol:
 
Za 10 lat ludzie nie uwierzą, że takie guano było sprzedawane w PPV :lol:


Uwierzą. Pamiętaj, że mówisz już o pokoleniach które żyją w erze tik Tola, gdzie są już newsy , że dzieciaki są uzależnione patrząc jak ktoś tańczy lub śpiewa 10 sekund, więc RD w PPV to przy tym będzie drobnostką obyczajową.


:jjsmile::beczka::fjedzia:


Ostatnio puściłem sobie wywiad na rapnews z EV gostkiem którego podpisało Def Jam. Na oko daje mu 20-22 lata. Mówił do dziennikarzy że tak się uzależnił od TT , że potrafił 2-3 godziny puszczać tik toki palcem bez przerwy.
 
Po szumnych zapowiedziach prawdopodobnie zrezygnowali z dalszych gal i przytulili pieniądze z ppv z pierwszej gali.
 
@EternalDisciple
Usuń całkowicie wątek Ełcki. Za bardzo za nami się ciągnie. Przejrzałem te dawne strony i mogą być kwity na nas. Nie zawsze było edukacyjnie. Walą tym tematem na lewo i prawo. Serio,że takie wojny są na tych forach. Ja brałem takie rzeczy na luz , a tu na noże idzie. Co tam jest wypisane o Cię matulu. Ełk musi zniknąć, bo będzie się ciągnął długo za nami. Mam wrażenie że dla niektórych jestem ,,tym od bezdomnych" bardziej niż od Freak MMA. Serio nie sądziłem że tak to pójdzie.Twoje zadanie? Kompletna kasacja. Ełk nigdy nie istniał. Przynajmniej nowe oploty nie poznają prawdy. Załatw to.
 
@EternalDisciple
Usuń całkowicie wątek Ełcki. Za bardzo za nami się ciągnie. Przejrzałem te dawne strony i mogą być kwity na nas. Nie zawsze było edukacyjnie. Walą tym tematem na lewo i prawo. Serio,że takie wojny są na tych forach. Ja brałem takie rzeczy na luz , a tu na noże idzie. Co tam jest wypisane o Cię matulu. Ełk musi zniknąć, bo będzie się ciągnął długo za nami. Mam wrażenie że dla niektórych jestem ,,tym od bezdomnych" bardziej niż od Freak MMA. Serio nie sądziłem że tak to pójdzie.Twoje zadanie? Kompletna kasacja. Ełk nigdy nie istniał. Przynajmniej nowe oploty nie poznają prawdy. Załatw to.
Jak się usuwa tematy?
 
  • Haha
Reactions: osk
1673367380037.png

ten jaki tajny agent kurwa XDDDD
 
Wątek ełcki to spisek w którym biorą udział reptiliianie i iluminaci. Chcą odciągnąć uwagę od najlepszego fajtera z Ełku Krzysztofa "Chińczyka" Pietraszka
 
Wynajmą studio telewizyjne lub magazyn jak swego czasu MMA VIP i będzie git.

No jestem ciekaw tego wynajmu , bo tam podobno nawet nie było 1 tysiąca zł aby opłacić zawodnika.


Może będzie w ogrodzie jak gale freak fighters pani Kisio i lasuczity.:lol:


RD to wielka niewiadoma, po owocach ich poznamy.

Dziwne że do tej pory nie zmienili nazwy.
 
No jestem ciekaw tego wynajmu , bo tam podobno nawet nie było 1 tysiąca zł aby opłacić zawodnika.


Może będzie w ogrodzie jak gale freak fighters pani Kisio i lasuczity.:lol:


RD to wielka niewiadoma, po owocach ich poznamy.

Dziwne że do tej pory nie zmienili nazwy.
Wynajem magazynu na jeden wieczór to dość tani biznes. W Polsce stoi mnóstwo magazynów nie mogących znaleźć firmy co by tam była i na to pójdą. Na pewno taniej niż legitna hala sportowa.

Inna sprawa to koszty transmisji i organizacji.

Ogólnie podejrzewam, że prawa do nazwy zostały pożyczone lub sprzedane, bo Anaszewski jest skompromitowany. Pewnie ktoś inny chce na tej nazwie zrobić szum.
 
No właśnie trzeba czekać, żeby to nie była powtórka z gali Olejnika.

I pomyśleć że wszystko ruszało z zajebistym klipem Królika i Porshe.
 
Pojadę klasykiem - "Tylko poważne oferty" :boystop:


Taka ciekawostka to jest najbardziej męski aktor którego już dawnooooo nie widziałem w mainstreamie filmowym. Bajka, aż się dawne lata 70-90 przypomniały.

Co gość zagrał :antonio: On już dla mnie jest legendą.

1675031815720.png
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top