Royal Division

Status
Not open for further replies.
Mogli zrobić nową organizacje z nową nazwą a nie ciągnać to gówno dalej jeszcze z tym lamusem olejnikiem na czele ;D
 
Dla mnie szczerze przejdzie. Właśnie po to powstało freak MMA, a dla mnie walka zdrowych chłopaków z opaskami nie przekracza żadnej, strasznej granicy.

Ciekawe jak ta walka przebiegnie, choć jeśli będzie w MMA to może być strasznie ,,normalna" bo chłop wywali drugiego chłopa i nie wstanie. No chyba , że to będą totalni amatorzy to będzie ciekawiej.

PS- to może nieźle podbić internet , bo chyba nigdy na świecie nie było takiej walki.

1 taką walkę człowiek sobie z ciekawości zobaczy :cool:

Druga nie jest mi zbytnio już potrzebna.
 
Oficjalnie. Walka 7 osób będzie w stylu każdy na każdego. Tu macie zawodników tego starcia.

 
Wiadomo, że jacyś się tam dogadają i to nie będzie każdy na każdego. Ten format stracił już element zaskoczenia.
 
bo umial przeprosic a taki najman do tej pory mysli ze promowanie mma vip slowikiem to nic zlego
Fame MMA też nie umie posypać głowy popiołem i zatrudniło konopskiego, który odpowiada za największą aferę w polskim internecie od lat i niemal doprowadził do samobójstwa Leksia bezpodstawnymi oskarżeniami.
 
Fame MMA też nie umie posypać głowy popiołem i zatrudniło konopskiego, który odpowiada za największą aferę w polskim internecie od lat i niemal doprowadził do samobójstwa Leksia bezpodstawnymi oskarżeniami.
Chętnie bym zobaczył leksia z konopskim w oktagonie :lol:
 


Co oni odpierdalają :lol:

brainlet.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top