Roger Gracie podpisal kontrakt z UFC.

http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow



tu wrzucaj takie info, poza tym wiemy już to od kilku godzin.
 
Zobaczymy czy treningi z Andersonem poprawily stojke Rogera.


Ano Tango down snajperzy czaili sie :D
 
w dupach juz sie wam poprzewracalo. to ze szeregowy uzytkownik malinowsky wymyslil i zalozyl sobie temat na newsy to nie znaczy ze wszyscy maja sie obowiazek temu podporzadkowywac. roger gracie w ufc to jest jak najbardziej temat na osobny topic, w ktorym jest miejsce na przjrzysta dyskusje na ten konkretny temat. Tematu Newsy MMA userow nie ma w dodatku w regulaminie, jest za to na stronie dzial Forum MMA opisany jako "wasze newsy ze swiata MMA/BJJ". wiec skonczcie sie szarogesic i wszystkich pouczac
 
@steyr
Po części masz racje, ale jak już zakłada nowy temat to chociaż powinien jakoś szerzej opisać tą informację.
 
steyr jakoś większość zaakceptowała temat założony przeze mnie i cieszy się on spora popularnością., Redakcja i tak ten temat zamknie i utworzy swój, bedziesz mógłśmiało dyskutować tam. Na forum istnieje Poradnik Forumowicza stworzony przez społeczność forum tak by nie zaśmiecać i nie powtarzać tych samych informacji. Ochłon.
 
nie zauwazylem zebym byl zdenerwowany. wiekszosc niekoniecznie oznacza slusznosc. powtarzam ze istnieje specjalny dzial dla newsow uzytkownikow tym samym to Twoj temat jest zasmiecaniem:)



generalnie mam gdzies czy Twoj temat bedzie istnial czy nie, ale dosrywanie sie do kazdego ze ma umieszczac w nim newsy nie ma zadnej racji bytu. a dzieje sie to ostatnio nagminnie i jest okrutnie irytujace
 
Nie rozumiem Twojej reakcji. Temat utworzyłem własnie po to by takie jak ten i tak usuwane przez redakcje nie zaśmiecały forum. Jakoś każdy to zaakceptował poza Tobą. Nie dosrywam się do każdego, tylko informuje że taki temat został założony i to działa. Twoja opinia- Twój problem, ja chce by forum działało sprawnie i tyle, nie wyzywam kogoś że założył temat tylko informuje. Tyle.
 
Jakoś każdy to zaakceptował poza Tobą






Tego nie wiesz. Imo , jak jest temat naprwdę godny do odrębnej dyskusji - warto założyć osobny temat. A jak Venom, czy ktoś z redakcji wrzuci podobny (zazwyczaj bardziej rozbudowany) na główną - zamyka ten usera i po sprawie - ot co.:-)
 
niestety, spojrz w gore napisales "tu wrzucaj takie info" to nie informacja lecz polecenie wydanie w trybie rozkazujacym (jezyk polski i te sprawy)



prawde mowiac naprawde nie chce sie pakowac w te dyskusje. tak wiec: WAR ROGER kogo moze dostac w debiucie?
 
jakby nie bylo temat "newsy uzytkownikow" jest tak zasmiecony ze przegladanie go to masakra, ktos musial by go moderowac z offtopu
 
Poradnik Forumowicza stworzony przez społeczność forum tak by nie zaśmiecać i nie powtarzać tych samych informacji.




Cóż za ironia losu. Autorem poradnika, który miał wybawić forum od śmieciowych tematów, jest największy śmieciarz na stronie :-)




Edit. Bolączka JJ jest słaby parter, więc jakby się tam znaleźli ....
O_O.gif


Czasami lepiej nic nie napisać zamaist się ośmieszyć.
 
Czasami lepiej nic nie napisać zamaist się ośmieszyć.






Wiesz co , nie chce mi sie szukać w moim temacie wywiadów na poparcie moich słów o najsłabszym elemencie JJ - czyli bjj, co nie raz powtarzał także kolego , daruj sobie swoje bezsensowne teksty.
 
@kid



na bierząco ktoś wrzuca nowe info więc nie jest tak zle, to temat użytkowników więc pojedyńczy user moderowac nie ma jak.



@Tens



Zgodze się z Tobą, ale akurat ten Poradnik to trafiony pomysł, mimo tego kto jest jego autorem.
 
userzy którzy przekroczyli już magiczną liczbę 4000 komentarzy na tym forum często robią się na adminów, musisz się przyzwyczaić steyr!
 
Przy Rogerze to bjj kazdego staje sie najslabszym elementem:D (uprzedzajac komentarze ze bjj pod mma to nie to samo etc. to roger gracie to nie rafael mendes; jego bjj jest maksymalnie proste, bazuje na niesamowitej motoryce i dynamice. takze mysle ze moglby byc spokojnie nowym damianem maia sprzed okresu kiedy mu odwalilo i zaczal myslec ze jest bokserem:))
 
Tak, Madzer i ja jesteśmy na równi z Venomem
facepalm.gif

Bzdura! Trzymam Venoma na smyczy i jest moim pionkiem, który kontroluje takie marionetki, jak Wy :-)

Oj, już wyluzujcie - weekend , piękna pogoda i noc pełna pozytywnych wrażeń przed wami :-)
 
no na szczęscie nie jesteście malinowski :) ale widzę że chyba chcielibyście :) Madżer robił by liste i

notował sobie userów, którzy podpadli w ten sposób


a ty byś kierował wszystkie zbłąkane owieczki w odpowiednie tematy zamykając te przez nich założone :)



... no i jeszcze te bany które by się sypały jak z rękawa :D
 
Wiesz co , nie chce mi sie szukać w moim temacie wywiadów na poparcie moich słów o najsłabszym elemencie JJ - czyli bjj, co nie raz powtarzał także kolego , daruj sobie swoje bezsensowne teksty.


Nie jestem twoim kolegą to raz. Dwa, bjj to najsłabszy element gry Jonesa, co wcale nie znaczy, że jest słaby. Trzy, atletyzm, zapasy i g&p Jonesa > bjj z pleców Rogera.
 
Back
Top