Robert Drysdale trenerem w Team Joanna

hlehle

Brutaal
Lightweight
Robert Drysdale będzie jednym z trenerów w teamie naszej Joanny Jędrzejczyk podczas aktualnie kręconego TUF'a.

 
Bońkowski też tam prawdopodobnie jest o czym mówił Wojek w szczęce, a z tego co Asia mówiła w wywiadzie dla bodajże TVP Olsztyn to Szymon po jakimś czasie zmieni się z Pawłem Derlaczem, czyli zapowiada się bardzo fajnie krótko mówiąc :)
 
no właśnie od samego początku kiedy tylko pojawiły się POGŁOSKI na temat możliwego udziału Aśki w TUFie, to bardzo intrygował mnie potencjalny skład trenerski takiego przedsięwzięcia. Wyjazd jednoczesny duetu Derlacz Bońkowski na tak długi czas by był na pewno ciężki dla klubu.
Jakieś info o pozostałych coachach?
 
no właśnie od samego początku kiedy tylko pojawiły się POGŁOSKI na temat możliwego udziału Aśki w TUFie, to bardzo intrygował mnie potencjalny skład trenerski takiego przedsięwzięcia. Wyjazd jednoczesny duetu Derlacz Bońkowski na tak długi czas by był na pewno ciężki dla klubu.
Jakieś info o pozostałych coachach?
O lewe oko mi się obiło że od stójki ma być Daniel Woirin, ale trzeba by to zweryfikować....
 
Co do Hoosta jak pytałem o niego własnie przy pierwszych pogłoskach, to dostałem info od kogoś że on trenować babek nie lubi i raczej na takiego TUFa z babami się nie zgodzi :)
 
Co do Hoosta jak pytałem o niego własnie przy pierwszych pogłoskach, to dostałem info od kogoś że on trenować babek nie lubi i raczej na takiego TUFa z babami się nie zgodzi :)
Aśka coś niby wspomniała że Hoost został zaproszony, a co z tego wyniknie to...
 
Czy on jest niższy niż Joanna ? :)
Zapewne zbliżone gabaryty, zresztą nie tylko on tak wygląda przy Aśce...
CJhcJSxUsAA-7tH.jpg
 
Back
Top