Robert Burneika relacja z UFC Fan Expo

Może nawet nie robi tego świadomie, ale oglądając wszystko miałem niezły brecht z akcentu, tego co mówi :D Mimo tego jak zareagowałem po piertwszym filmiku i rozmowie z Arianny :D
 
Mam wrażenie, że gdyby Pudzian robił takie filmiki byłby niemiłosiernie tyrany.
 
GLF, Mariusz nie mógł by robić takich filmików z pewnego prostego powodu - Robert ma dystans do siebie i zna języki ;]
 
Lubie gościa. Jest mega sympatyczny i tak jak napisał Yagiel ma dystans do siebie :D
 
Pudzian jest zdecydowanie bardziej sztuczny przed kamerą, Burneika chyba tak po prostu ma, no i ten akcent :D No i samą twarz ma chyba bardziej sympatyczną. Z każdej sekundy patrząc na niego można się śmiać, nie ujmując mu, choć z jego budowy ciała również. Z resztą od ładnych paru lat jakoś i na ulicach chce mi się śmiać i nieraz tak się dzieje jak widzę takiego koksa, nie wiem czemu, odruch :)
 
Słyszałem jakieś plotki, że on jest prawnikiem z wykształcenia ? ;O ciężko mi w to uwierzyć. Może ktoś coś wie na ten temat >?
 
No tu bym się zdziwił szczerze mówiąc. Nie wygląda raczej na bystrzaka...chyba, że zrobił to zanim zaczął ćwiczyć ze wspomaganiem. Tak czy siak mówi lepiej po angielsku niż polsku, płynniej powiedziałbym ;)
 
Back
Top