Robert Burneika relacja z UFC Fan Expo

Born2kill

UFC
Heavyweight
Może nawet nie robi tego świadomie, ale oglądając wszystko miałem niezły brecht z akcentu, tego co mówi :D Mimo tego jak zareagowałem po piertwszym filmiku i rozmowie z Arianny :D

GLF

KSW
Heavyweight
Mam wrażenie, że gdyby Pudzian robił takie filmiki byłby niemiłosiernie tyrany.

Yagiel

UFC
Lightweight
GLF, Mariusz nie mógł by robić takich filmików z pewnego prostego powodu - Robert ma dystans do siebie i zna języki ;]

bjp

Jungle Fight
Middleweight
Lubie gościa. Jest mega sympatyczny i tak jak napisał Yagiel ma dystans do siebie :D

Born2kill

UFC
Heavyweight
Pudzian jest zdecydowanie bardziej sztuczny przed kamerą, Burneika chyba tak po prostu ma, no i ten akcent :D No i samą twarz ma chyba bardziej sympatyczną. Z każdej sekundy patrząc na niego można się śmiać, nie ujmując mu, choć z jego budowy ciała również. Z resztą od ładnych paru lat jakoś i na ulicach chce mi się śmiać i nieraz tak się dzieje jak widzę takiego koksa, nie wiem czemu, odruch :)

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Słyszałem jakieś plotki, że on jest prawnikiem z wykształcenia ? ;O ciężko mi w to uwierzyć. Może ktoś coś wie na ten temat >?

Born2kill

UFC
Heavyweight
No tu bym się zdziwił szczerze mówiąc. Nie wygląda raczej na bystrzaka...chyba, że zrobił to zanim zaczął ćwiczyć ze wspomaganiem. Tak czy siak mówi lepiej po angielsku niż polsku, płynniej powiedziałbym ;)