[Ring] Tytus po jednostronnej walce pokonuje MastęBlastę

Zioło Dziekan

WSOF
Welterweight
Schowek_1.jpg
 
Hahaha miałem ten komiks, Papcio Chmiel to był jest gość. Zawsze wydaje mi się, ze on już umarł, ale skurczybyk dalej żyje. Jakieś cheaty godlife czy coś zna.
 
Dla Papcia Chmiela podwójny szacun, za Tytusa i wojaczkę, czynny udział w Powstaniu Warszawskim i po wojnie jeszcze 2 lata służył jako artylerzysta.
Czytałeś jego autobiografię? W liceum poszli z kolegą do doświadczonej koleżanki, żeby ich rozprawiczyła. Po alko kolega przysnął, ale Papcio stanął na wysokości zadania i załadował sztosa i od siebie, i za kolegę :mamed:
 
Hahaha miałem ten komiks, Papcio Chmiel to był jest gość. Zawsze wydaje mi się, ze on już umarł, ale skurczybyk dalej żyje. Jakieś cheaty godlife czy coś zna.

93 lata już :joe:

Pamiętam jak desanty wannolotami robili na jakiś zamek. W ogóle dobrym sprzętem się wozili.
 
Powiem wam tylko że Tytus wciąż się świetnie sprzedaje i dzieciaki czytają chętnie. Nie tylko lego ninjago i starwarsy się liczą! Oprócz zwykłych zeszytów całkiem dużym zainteresowaniem cieszą się całe boxy po 25 numerów i te większe księgi w twardych oprawach ale to bardziej na jakieś święta itd. Jest nadzieja dla tego kraju.
 
Powiem wam tylko że Tytus wciąż się świetnie sprzedaje i dzieciaki czytają chętnie. Nie tylko lego ninjago i starwarsy się liczą! Oprócz zwykłych zeszytów całkiem dużym zainteresowaniem cieszą się całe boxy po 25 numerów i te większe księgi w twardych oprawach ale to bardziej na jakieś święta itd. Jest nadzieja dla tego kraju.
W zasadzie przez ten temat sam mam ochotę iść do kiosku i kupić nowy numer albo na strych poszukać starych
 
  • Like
Reactions: cRe
Back
Top