1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rewolucja internetowa...

Discussion in 'Forum MMA' started by eliano55, Feb 4, 2011.

 1. eliano55

  eliano55 Maximum FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Feb 18, 2010
  Komentarze:
  1,654
  Zdobyte Lajki:
  15
  Punkty:
  1,790
  Od kilku tygodnii zastanawiałem się czy UFC nie rozważyłoby wprowadzenia systemu jaki ma NBA, mianowicie League Pass. Jest to system bezpośredniego playera dzięki któemu widz może oglądać swój ulubiony mecz (w danym dniu, bądz sekundzie) w jakikolwiek sposób mu się podoba. Różne kamery, z komentarzem, z dzwiękiem z ławek trenerskich, z dzwiękiem z parkietu etc. Do tego jest to pakiet all-inclusive, czyli kupujesz raz na jakiś okres czasu i masz dostęp do wszystkiego co archiwa NBA zawierają. Tak więc jeżeli się spóźnisz na pierwszą połowę meczu i chcesz ją obejżeć od początku, możesz to zrobić mimo iż mecz leci na żywo i w każdej chwili możesz skoczyć do transmisji na żywo. Jaki i oglądać 2 mecze na raz, bądz 4 (bo tylko tyle mieści się w okienku)! Ogólnie szok jak to pierwszys raz zobaczyłem.  I od razu pomyślałem sobie że UFC, które tak dumnie chce walczyć z piractwem może takim mykiem wygrać wojnę (bądz postarać się o bardziej wyrównaną walkę).Wyobraźcie sobie - macie dostęp do PPV UFC w KAŻDEJ CHWILI w jakości HD, bez zabawy w torrenty etc, i do tego możecie oglądać walki w sposób jaki wam się podoba jak i całą gale (komentarze, kamery, przewijanie etc). To byłoby rewelacyjne.  Z tym że problemem jak to u zuffy jest cena... Chłopaki są skąpe, no ale dzięki temu UFC jest ligą a nie tylko okazjonalną galą. NBA league Pass jest opłacalny. W tej chwili za abonament Premium (z wszystkimi bajerami) placisz 86 dolców (85.95), mało. Do tego jest pakiet bez bajerów, z samymi meczami, bez przeskakiwania kamer, i z ograniczonym dostępem do archiw tj 20 dolców mniej. Albo naprawdę fajna opcja na próbę premium i standart na miesiąć.  I tak sobie myslałem ostatrnio że fajnie by było jakby UFC coś takiego nam dało...  TO SAMO CO ZROBIŁO NBA! Nawet podobny player! (pewnie ta sama firma im to robi). Ale cena jest zaporowa, płacisz tyle samo co za ppv, choć już dostęp do archiw za pół roku jest interesujący. Żeby uścilić: 74.98$ to cena za pakiet obejmujący najbliższe PPV i wspomiany dostęp do archiw UFC na 6 miesięcy. Cóż cena PPV to 44.99, w USA płacą do tego podatek jak zamawiają w kabłówce czy gdzie to się robi, więc coś się oszczędza. Jednak uważam że ta cena jest zbyt wysoka. Ta opcja powinna być konkurencją dla normalnego systemu PPV a nie alternatywą jak nie masz TV.  W każdym razje, witamy w XXI wieku, rewolucje internetową czas zacząć!
   
 2. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  747
  Punkty:
  2,790
  Cena jest taka, a nie inna, bo UFC zgodnie z umowami z dystrybutorami PPV nie może oferować PPV w internecie po niższej cenie niż tradycyjne PPV.
   
 3. eliano55

  eliano55 Maximum FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Feb 18, 2010
  Komentarze:
  1,654
  Zdobyte Lajki:
  15
  Punkty:
  1,790
  A tego nie wiedziałem. Jednak maży mi się aby moża było kupić sezonowy bilet, i zaoszczędzić. Ale cóż może kiedyś jak UFC odejdzie od PPV.
   
 4. PawelSzymon

  PawelSzymon Shark Fights
  Middleweight

  Dołączył:
  Aug 10, 2010
  Komentarze:
  1,294
  Zdobyte Lajki:
  6
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  zajebista sprawa z tymi ppv, na taki coś to i ja byym sie skusił :)
   
 5. Miedziak

  Miedziak BAMMA
  Welterweight

  Dołączył:
  Mar 7, 2010
  Komentarze:
  904
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  10 złotych? Za drogo...
   
 6. MMaciek

  MMaciek Legacy FC
  Flyweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2009
  Komentarze:
  1,827
  Zdobyte Lajki:
  2,430
  Punkty:
  2,790
  hehe, Miedziak, szybko zakończyłeś dyskusje
   

Share This Page