Respectones MMA Federation

Las Vegas Sphere ewentualnie Ciechocinek

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach

Raczej coś dużo większego... :bye::lol:
Screenshot_2024-06-17-20-14-22-835~2.jpg

Stadion LA Galaxy... Teraz mamy lato to może taka skromna propozycja, tylko nie wiem co na to KSW i ich rekordy :lol:

A jakie są miasta w San Escobar?
A Respectones to chyba jednak pożądna organizacja sądzac po takim bogatym i najlepszym na świecie rosterze, czyli może organizować swoje gale, gdzie tylko zapragnie i to miasta, stadiony czy wielkie hale będą się bić o taką możliwość...
 
A tymczasem pierwsza prezentacja. Patrick Patchy Mix. Zamiast DJem został zawodnikiem MMA i świetnie sobie radzi. Srogi grappler z niezłą stójką. Przypomina nieco Sterlinga. Lubi schodzić za plecy, poddaje na rozmaite sposoby, zamyka rywal na siatce i stamtąd też obala. Bardzo dobra kontrola. No i kawała ch***a jak na 61 kg. Jednak moim zdaniem nie wydaje mi się aby był lepszym grapplerem od Wikłacza. Generalnie, świetne zestawienie.
Polecam obejrzeć.


 
A tymczasem pierwsza prezentacja. Patrick Patchy Mix. Zamiast DJem został zawodnikiem MMA i świetnie sobie radzi. Srogi grappler z niezłą stójką. Przypomina nieco Sterlinga. Lubi schodzić za plecy, poddaje na rozmaite sposoby, zamyka rywal na siatce i stamtąd też obala. Bardzo dobra kontrola. No i kawała ch***a jak na 61 kg. Jednak moim zdaniem nie wydaje mi się aby był lepszym grapplerem od Wikłacza. Generalnie, świetne zestawienie.
Polecam obejrzeć.



Mix (31 lat, 180 cm, 182 cm)
(9-1 Bellator) a jego rywale tam mieli...
178, 170, 170*, 175, 173, 165, 171 (2x), 170, 168 cm...
Jedynie 2 rywali miało zbliżone warunki fizyczne, bo pozostali sporo mniejsi...
A jedyną porażka z Archuletą (20 r) pkt, który od tego czasu 4 porażki, w tym 2x ostatnie, a w czerwcu SUB 1 z Kleber Koike... no ale już teraz ma 37 lat

VS.
Wikłacz (28 lat, 176 cm, 185 cm)
czyli warunkami zbliżeni... War Kuba! :lol:
PS. Moja pierwsza analiza na Respectones :wink::hi:
 
Yadong Song vs. Sergio Pettis

Pettis to solidny stójkowicz, bardzo szybki, dobrze kontrujący. Ma jednak pewne braki w obszarze grapplerskim.
Dla odmiany Kung Fu Chińczyk w każdej płaszczyźnie jest mocny. Również fizycznie powinien mieć przewagę. Na uwagę zasługuje jego świetna wala z Yanem.


 
Yadong Song vs. Sergio Pettis

Pettis to solidny stójkowicz, bardzo szybki, dobrze kontrujący. Ma jednak pewne braki w obszarze grapplerskim.
Dla odmiany Kung Fu Chińczyk w każdej płaszczyźnie jest mocny. Również fizycznie powinien mieć przewagę. Na uwagę zasługuje jego świetna wala z Yanem.



Team Yadong :robbie:
 
Adriano Moraes vs. Kyler Phillips

Mega ciekawe zestawienie.
Moraes świenie się kręci, jeśli mu się na to pozwoli. Dał dobre walki z Mousem. Mocny, twardy bijok.
Philips to gość, kóry może zostać ulubieńcem publiczności. Walczy bardzo widowiskowo, odnajduje się w każdej płaszczyźnie. Jest naprawdę mocny. Taki amerykański Michell Pereira.

Osobiście nie wiem na kogo postawić.


 
Moi drodzy, Respectones 3 za nami! Walki były bardzo bliskie, emocji nie brakowało! Aby nie wałkować ciągle tych samych zawodników, chciałbym dodać 3 kategorię wagową, a mianowicie 66 kg! Po tym będziemy iść już po kolei do góry, aż do ciężkiej. No chyba że wypierdoli mi excel (na razie daje radę).

Także prośba @Joker dobry matchmaking na otwarcie turnieju mistrzowskiego wagi piórkowej! Najlepiej do końca jutrzejszego dnia.

Alexander Volkanovski
Aljamain Sterling
Arnold Allen
Brian Ortega
Bryce Mitchell
Calvin Kattar
Chihiro Suzuki
Dan Ige
Diego Lopes
Fabrício Andrade
Giga Chikadze
Ilia Topuria
Jesus Pinedo
Josh Emmett
Kleber Koike Erbst
Lerone Murphy
Movsar Evloev
Patricio Freire
Robert Ruchała
Yair Rodriguez

Jutro wrzucę trochę materiałów zapoznawczych z Chihiro Suzuki, Fabrício Andrade, Jesus Pinedo, Lerone Murphy i Patricio Freire.
 
Moi drodzy, Respectones 3 za nami! Walki były bardzo bliskie, emocji nie brakowało! Aby nie wałkować ciągle tych samych zawodników, chciałbym dodać 3 kategorię wagową, a mianowicie 66 kg! Po tym będziemy iść już po kolei do góry, aż do ciężkiej. No chyba że wypierdoli mi excel (na razie daje radę).

Także prośba @Joker dobry matchmaking na otwarcie turnieju mistrzowskiego wagi piórkowej! Najlepiej do końca jutrzejszego dnia.

Alexander Volkanovski
Aljamain Sterling
Arnold Allen
Brian Ortega
Bryce Mitchell
Calvin Kattar
Chihiro Suzuki
Dan Ige
Diego Lopes
Fabrício Andrade
Giga Chikadze
Ilia Topuria
Jesus Pinedo
Josh Emmett
Kleber Koike Erbst
Lerone Murphy
Movsar Evloev
Patricio Freire
Robert Ruchała
Yair Rodriguez

Jutro wrzucę trochę materiałów zapoznawczych z Chihiro Suzuki, Fabrício Andrade, Jesus Pinedo, Lerone Murphy i Patricio Freire.
Kiedy Wielkie Chłopiska? :pudzianfap:
 
Moi drodzy, Respectones 3 za nami! Walki były bardzo bliskie, emocji nie brakowało! Aby nie wałkować ciągle tych samych zawodników, chciałbym dodać 3 kategorię wagową, a mianowicie 66 kg! Po tym będziemy iść już po kolei do góry, aż do ciężkiej. No chyba że wypierdoli mi excel (na razie daje radę).

Także prośba @Joker dobry matchmaking na otwarcie turnieju mistrzowskiego wagi piórkowej! Najlepiej do końca jutrzejszego dnia.

Alexander Volkanovski
Aljamain Sterling
Arnold Allen
Brian Ortega
Bryce Mitchell
Calvin Kattar
Chihiro Suzuki
Dan Ige
Diego Lopes
Fabrício Andrade
Giga Chikadze
Ilia Topuria
Jesus Pinedo
Josh Emmett
Kleber Koike Erbst
Lerone Murphy
Movsar Evloev
Patricio Freire
Robert Ruchała
Yair Rodriguez

Jutro wrzucę trochę materiałów zapoznawczych z Chihiro Suzuki, Fabrício Andrade, Jesus Pinedo, Lerone Murphy i Patricio Freire.
@Joker Kazda godzina spóźnienia to godzina w lochach potężnego władcy byczków:pudzianfap:
Lepiej się nie spóźniaj :roberteyeblinking:
 
Alexander Volkanovski vs Aljamain Sterling
Arnold Allen vs Dan Ige
Brian Ortega vs Diego Lopes
Bryce Mitchell vs Kleber Koike Erbst
Calvin Kattar vs Josh Emmett
Chihiro Suzuki vs Jesus Pinedo
Giga Chikadze vs Yair Rodriguez
Ilia Topuria vs Movsar Evloev
Lerone Murphy vs Fabrício Andrade
Patricio Freire vs Robert Ruchała
 
Alexander Volkanovski vs Aljamain Sterling
Arnold Allen vs Dan Ige
Brian Ortega vs Diego Lopes
Bryce Mitchell vs Kleber Koike Erbst
Calvin Kattar vs Josh Emmett
Chihiro Suzuki vs Jesus Pinedo
Giga Chikadze vs Yair Rodriguez
Ilia Topuria vs Movsar Evloev
Lerone Murphy vs Fabrício Andrade
Patricio Freire vs Robert Ruchała
Ależ go zmotywowałem:goldi:
Dobra robota
 
Alexander Volkanovski vs Aljamain Sterling
Arnold Allen vs Dan Ige
Brian Ortega vs Diego Lopes
Bryce Mitchell vs Kleber Koike Erbst
Calvin Kattar vs Josh Emmett
Chihiro Suzuki vs Jesus Pinedo
Giga Chikadze vs Yair Rodriguez
Ilia Topuria vs Movsar Evloev
Lerone Murphy vs Fabrício Andrade
Patricio Freire vs Robert Ruchała
Chciałbym zobaczyć Koike vs Topuria, ale i tak jest zajebiście.
 
Koike musi efektownie wygrać z Evloevem zeby dostać eliminator
Koike go poddaje max w 2 rundzie, Evloevem ma fajny rekord, ale nie walczył chyba z nikim dobrym, a jego ostatnich 8 walk to decyzje, nie ma szans że skończy koike, a Koike pewnie coś wyczaruje.
 
Back
Top