Respectones MMA Federation

Tego też dodajesz?
Chętnie, ale chyba mało osób go zna, przez co będzie przegrywał w ankietach. Ma 27 miejsce na Matrixie, więc z tej strony jak najbardziej. Dodam z czasem jeszcze 4 zawodników, więc jest taka szansa. Z tych dalszych rankingowo będzie chyba Sergio Pettits, zamiast Aldo. Jeśli Aldo wróci, dodam i jego.
 
Chętnie, ale chyba mało osób go zna, przez co będzie przegrywał w ankietach. Ma 27 miejsce na Matrixie, więc z tej strony jak najbardziej. Dodam z czasem jeszcze 4 zawodników, więc jest taka szansa. Z tych dalszych rankingowo będzie chyba Sergio Pettits, zamiast Aldo. Jeśli Aldo wróci, dodam i jego.
Kai Asakura też się nadaje, Koike wagę wyżej xD a szkoda.
 
Kai Asakura też się nadaje, Koike wagę wyżej xD a szkoda.
Zgadza się, jest też Horiguchi, który pokonał Pettitsa, ale on chyba docelowo walczy w muszej. W 61 będzie więcej gości spoza UFC niż w 70. Zobaczymy jak świadomych mamy forumowiczów. Jeżeli ci goście będą w miarę coś wygrywać, z chęcią dodam kogoś z Rizin lub mniej znanych zawodników.
 
Zgadza się, jest też Horiguchi, który pokonał Pettitsa, ale on chyba docelowo walczy w muszej. W 61 będzie więcej gości spoza UFC niż w 70. Zobaczymy jak świadomych mamy forumowiczów. Jeżeli ci goście będą w miarę coś wygrywać, z chęcią dodam kogoś z Rizin lub mniej znanych zawodników.
Kai przechodzi do UFC jakby co, a co do znajomości to wiesz, Garbrandta znają wszyscy, ale gość jest zaslaby do Respectones więc lepszy już taki Horiguchi :D
 
Kai przechodzi do UFC jakby co, a co do znajomości to wiesz, Garbrandta znają wszyscy, ale gość jest zaslaby do Respectones więc lepszy już taki Horiguchi :D
Cody jest za cienki, to fakt. A tego, że Asakura przechodzi nie wiedziałem. Bomba. Lubię japońców. Mam go na celowniku od początku.
 
Ostatnich 6 zawodników!

1718629599591.png

1718629710462.png

1718629792406.png

1718629863194.png

1718629912420.png

1718630155779.png
 
2 zestawienia, które sam wytypowałem i mają potwierdzenie w realu to:

Cory Sandhagen vs. Umar Nurmagomedov
Deiveson Figueiredo vs. Marlon Vera

Prośba do @Cassius42 o wytypowanie pozostałych par spośród poniższych nazwisk:

Adriano Moraes
Demetrious Johnson
Henry Cejudo
Jakub Wikłacz
Kyler Phillips
Sergio Pettis
Merab Dvalishvili
Patrick Mix
Petr Yan
Rob Font
Sean O'Malley
Yadong Song

Po wytypowaniu wszystkich par ułożę drabinkę turniejową.
 
2 zestawienia, które sam wytypowałem i mają potwierdzenie w realu to:

Cory Sandhagen vs. Umar Nurmagomedov
Deiveson Figueiredo vs. Marlon Vera

Prośba do @Cassius42 o wytypowanie pozostałych par spośród poniższych nazwisk:

Adriano Moraes
Demetrious Johnson
Henry Cejudo
Jakub Wikłacz
Kyler Phillips
Sergio Pettis
Merab Dvalishvili
Patrick Mix
Petr Yan
Rob Font
Sean O'Malley
Yadong Song

Po wytypowaniu wszystkich par ułożę drabinkę turniejową.
Ja tam w kurczakach to mocny nie jestem... to lepiej wziąć kolegę @Siedem :hi: tym bardziej że tu jest ten Mix (aż musiałem sprawdzić kto to :confused: a to Bellator'owiec) to może dać go z Wikłaczem... :hi: Niech się biją o wejście do UFC, i była dobra kulanka w parterze, chociaż dla Kuby pewnie łatwiejszy byłby Pettis, którego ten Mix poddał w 2 r:wink:
PS. najlepiej zrobić takie zestawienia które jeszcze nie były w realu, czyli Pettis nie z Fontem i Cejudo...
 
Odmawiam, teraz jest kolej innego użytkownika, jak Cassius nie chce to napewno kolejny z listy się zgodzi, jak chętnego nie będzie to wtedy mogę się tym zająć, jednak wątpię by tak się stało.
 
Waga lekka dalej będzie trwać i wrócimy do niej na Respectones 4. Potem będziemy też mieszać różne kategorie wagowe na jednej gali.

A Respectones 3 w jakim mieście...
aby było na plakacie okolicznościowym, chyba nie APEX
 
Back
Top