Respectones 1: Poirier vs. Fiziev

No i te półtora rundy wystarczy na Chandlera :fjedzia:
Tego bym nie był taki pewny, francuz jest duży, twardy, teoretycznie kompletny, ale to nie wystarczy, on jest groźny tylko w pierwszej rundzie, gdyby Chandler wszedł w tryb bitewny to by go poprostu rozparcelował na dystansie, 3-4 runda i po walce.
 
Niech wariat idzie do UFC to się tam sprawdzi, bo tak to do końca nie wiadomo na co go tak naprawdę stać...
Widziałeś kiedykolwiek jakiś transfer z one do UFC prócz Askrena? No właśnie, myślisz że to przypadek? Tam dobrze płacą i ściągają na walki jakieś wynalazki z którymi poważny zawodnik kończy zabawę w 2 rundzie. Z punktu widzenia zawodnika to zajebista opcja.
 
"... natomiast o sposobie zwycięstwa odpowiedź, która uzyska największą liczbę głosów spośród tych dotyczących wygranego zawodnika."

A co w teoretycznie możliwym przypadku
gdy wygrany zawodnik będzie miał, np.
15 KO i 15 SUB (to jaki jest werdykt końcowy) bo są 5 pkt do rankingu, a jeszcze w innym przypadku po tyle samo pkt np. 15 KO i 15 pkt... bo wtedy do rankingu ile idzie pkt 5 za KO czy tylko 3 za decyzję na pkt... @Dijaz :hi:
:zakręcony:
 
Widziałeś kiedykolwiek jakiś transfer z one do UFC prócz Askrena? No właśnie, myślisz że to przypadek? Tam dobrze płacą i ściągają na walki jakieś wynalazki z którymi poważny zawodnik kończy zabawę w 2 rundzie. Z punktu widzenia zawodnika to zajebista opcja.
Czyli podobnie jak Mamed który został w KSW... a teraz pierniczy coś o sporcie.

Czyli kolegi fighterzy z powodu braku ambicji sportowych nie nadają się do Respectones, bo wybrali kasę a nie rywalizację na najwyższym możliwym poziomie...
:siara:
 
@Cassius42 bardzo dobre pomysły. Przekażę prezesowi. Myslę też o szacowaniu w ktorej rundzie kończy się walka w przypadku KO TKO czy SUB. Mam pomysl, muszę go tylko zexcelować. Co do matchmakingu, od początku byłem tego świadom, bo celowo zestawiłem lepszych że słabszymi w drabince, żeby faworyci nie wyeliminowali się wzajemnie już na początku.
@Siedem z jednym z tych mongolów można spróbować. I tak jak w przypadku gości z bellatora, którzy w moich przekonaniu są top 10, trzeba go wypromować na forum przez video z walk i highlighty. Sam chętnie poszerzę wiedzę o gosci spoza UFC.
 
"... natomiast o sposobie zwycięstwa odpowiedź, która uzyska największą liczbę głosów spośród tych dotyczących wygranego zawodnika."

A co w teoretycznie możliwym przypadku
gdy wygrany zawodnik będzie miał, np.
15 KO i 15 SUB (to jaki jest werdykt końcowy) bo są 5 pkt do rankingu, a jeszcze w innym przypadku po tyle samo pkt np. 15 KO i 15 pkt... bo wtedy do rankingu ile idzie pkt 5 za KO czy tylko 3 za decyzję na pkt... @Dijaz :hi:
:zakręcony:
Trafna uwaga. Pomyślę nad tym.
 
Czyli podobnie jak Mamed który został w KSW... a teraz pierniczy coś o sporcie.

Czyli kolegi fighterzy z powodu braku ambicji sportowych nie nadają się do Respectones, bo wybrali kasę a nie rywalizację na najwyższym możliwym poziomie...
:siara:
Albo nie mieli propozycji, nie pamiętam Mongoła czy Wietnamczyka albo kogokolwiek prócz jednostek z takich dziwnych rejonów świata ;)

Cung le z Wietnamu i nic więcej, ale on się bardziej identyfikuje jako amerykaniec.
 
Jeśli jest wynik 15KO i 15 SUB to najlepiej będzie wypośrodkować i dać 4 pkt
W sensie tyle samo KO i DEC. Bo za KO/SUB będzie 5 pkt, a z DEC 3. Generalnie, rozwiązanie sensowne, ale nie dam rady tego wrzucić w mój kalkulator, a ręczne zliczanie nie wchodzi w grę. Wszystko musi hulać automatycznie, bo różnych fajnych rzeczy będzie tylko dochodzić, co będzie wymagać więcej czasu. Najprościej jeśli sam zagłosuję jako ostatni i dam decydujący głos, choć może się zdarzyć, że wbrew sobie.
 
Jeśli jest wynik 15KO i 15 SUB to najlepiej będzie wypośrodkować i dać 4 pkt
Raczej byłoby to mniej sprawiedliwe, że zawodnik teoretycznie dostaje te np. 30/40 skończeń przed czasem za 4 pkt do rankingu, a ktoś inny 5 za np. 20/40 skończeń...
Może lepiej zrobić tak że przy równej ilości skończeń (KO, SUB)... wybiera się tą najbardziej prestiżową i widowiskową czyli KO! (werdykt) i do rankingu idzie 5 pkt. Fani Resptones preferują nokauty, później poddania, a na końcu decyzję...

A przypadku po 10 głosów np. za KO, SUB czy pkt... wybiera się tą 2, czyli SUB (bo jednak jest przewaga skończeń przed czasem) i też 5 pkt... a w przypadku tyle samo SUB czy pkt, to 5 pkt za SUB (hierarchia) i dość prosty system...
 
@Cassius42 bardzo dobre pomysły. Przekażę prezesowi. Myslę też o szacowaniu w ktorej rundzie kończy się walka w przypadku KO TKO czy SUB. Mam pomysl, muszę go tylko zexcelować. Co do matchmakingu, od początku byłem tego świadom, bo celowo zestawiłem lepszych że słabszymi w drabince, żeby faworyci nie wyeliminowali się wzajemnie już na początku.
@Siedem z jednym z tych mongolów można spróbować. I tak jak w przypadku gości z bellatora, którzy w moich przekonaniu są top 10, trzeba go wypromować na forum przez video z walk i highlighty. Sam chętnie poszerzę wiedzę o gosci spoza UFC.
Też o tym pomyślałem, bo będzie to wyglądało bardziej realnie jak będzie np. KO 3 r, niż samo KO...

W której rundzie to powinna decydować może różnica między zawodnikami w KO czy SUB (im większa tym walka szybciej skończona) najlepiej chyba (%) bo nie będzie miało to wpływu na ilość głosujących, tylko stałe widełki od do... 1,2,3 rundy, a z walka o pas to chyba dopiero będzie 5 r...
 
Tak z ciekawości... Która kategoria wagowa zostanie wzięta na warsztat jako następna?
Jeszcze nie wiem. Może kogucia? IMO w UFC jest mocnejsza niż lekka. Odkąd Izzy stracił pas, średnia też zrobiła się ciekawa. W obu jest sporo ciekawych zestawień. Ale to melodia przyszłości. Muszę wprowadzić ulepszenia do tego co już jest i potem zabiorę się za kolejną kategorię.
 
Jeszcze nie wiem. Może kogucia? IMO w UFC jest mocnejsza niż lekka. Odkąd Izzy stracił pas, średnia też zrobiła się ciekawa. W obu jest sporo ciekawych zestawień. Ale to melodia przyszłości. Muszę wprowadzić ulepszenia do tego co już jest i potem zabiorę się za kolejną kategorię.
Może ciężka? W respectones nie będzie kiszenia pasa latami :fjedzia: Tomasz Aspinallski sobie w końcu zleje Jonesa i coś się bedzie działo :beczka:
 
Jeszcze nie wiem. Może kogucia? IMO w UFC jest mocnejsza niż lekka. Odkąd Izzy stracił pas, średnia też zrobiła się ciekawa. W obu jest sporo ciekawych zestawień. Ale to melodia przyszłości. Muszę wprowadzić ulepszenia do tego co już jest i potem zabiorę się za kolejną kategorię.
Najpierw trzeba dopracować jedną kategorie do perfekcji... i można brać się wtedy za następne. :hi: Np. taką open gdzie mogą startować najlepsi z wagi półciężkiej bez odwadniania... :lol:
 
Back
Top