Respectones 1: Poirier vs. Fiziev

Dzięki wszystkim! Jeśli chodzi i frekwencję, jest naprawdę dobrze! Osobiście jestem lekko zaskoczony prowadzeniem Rębeckiego. Chciałem wrzucić wyniki na półmetku, ale to by mogło powstrzymać kolejnych głosujących, bo kilka walk wygląda na przesądzonych. Może opiszę skrótowo:

1. Islam jest bardzo bliski poddania Turnera!
2. Tsarukyan dość wyraźnie kontroluje przebieg walki z Nurmagomedovem.
3. Dariush wymęcza Hookera, czasem strasząc poddaniem.
4. Geathje jest bardzo bliski znokautowania McKee!
5. Pełna dominacja Gamera w walce z Paransse.
6. Rębecki przeważa na Avarezem. Polak szuka nokautu.
7. Wyrównane starcie Ferreiry z Dawsonem. Lekka przewaga brazylijczyka, lecz daleko jest od skończenia walki przed czasem.
8. Szalony Benoit Saint Denis szuka skończenia Chandlera. Lecą bomby na głowę amerykanina!
9. Kompletna dominacja Do Bronxa nad Moicano. Charles szuka poddania, jednocześnie rozbijając rodaka!
10. Ogromna przewaga w walce wieczoru Poiriera! Fiziev przyjmuje mnóstwo bomb, większość jednak na gardę. Rafael zostawił chyba formę w hotelu!
Piękny przegląd sytuacji w oktagonie :antonio:
 
Kurwa ani jednego killera z mojej listy nie dodałeś do swojej zabawy!
Poważnie się zastanawiam czy wziąć udział w ankiecie :beczka:
Dobra, zagłosowałem.
Właśnie sęk w tym, że Twoich killerów nie zna chyba większość Cohones, a więc głosowaliby na ich niekorzyść. A poważnie to rozważałem. Ale jeśli forum zechce, któryś dołączy do organizacji, choć będzie takiemu gagatkowi potrzebna mocna akcja promocyjna, żeby wiedzieć kto w ogóle jest. W klasę sportową nie wątpię.
 
Właśnie sęk w tym, że Twoich killerów nie zna chyba większość Cohones, a więc głosowaliby na ich niekorzyść. A poważnie to rozważałem. Ale jeśli forum zechce, któryś dołączy do organizacji, choć będzie takiemu gagatkowi potrzebna mocna akcja promocyjna, żeby wiedzieć kto w ogóle jest. W klasę sportową nie wątpię.
Może będziesz robił jakieś spadki na koniec? Kilku zawodników wylatuje, kilku wlatuje, szansa dla młodych wilków! Byśmy mogli ankietę zrobić z propozycjami kogo dodać do zabawy i by wybierali.
 
Może będziesz robił jakieś spadki na koniec? Kilku zawodników wylatuje, kilku wlatuje, szansa dla młodych wilków! Byśmy mogli ankietę zrobić z propozycjami kogo dodać do zabawy i by wybierali.
Sugeruję by dodać Morderczego Krecika vel Pomorski Pomór aka Siedem Nieszczęść i Sześćdziesiąt Plag.:bleed:

Trzeba tylko znaleźć kogoś kto go zgłosi.
 
Właśnie sęk w tym, że Twoich killerów nie zna chyba większość Cohones, a więc głosowaliby na ich niekorzyść. A poważnie to rozważałem. Ale jeśli forum zechce, któryś dołączy do organizacji, choć będzie takiemu gagatkowi potrzebna mocna akcja promocyjna, żeby wiedzieć kto w ogóle jest. W klasę sportową nie wątpię.
Nawet w wymyślonej organizacji trzeba sobie wyszczekać kontrakt. Trzeba napisać do tych killerów od krecika że muszą troche szumu zrobić żeby się dostać do respectones. :muttley:
 
Może będziesz robił jakieś spadki na koniec? Kilku zawodników wylatuje, kilku wlatuje, szansa dla młodych wilków! Byśmy mogli ankietę zrobić z propozycjami kogo dodać do zabawy i by wybierali.
Zobaczę ile czasu będzie mi to wszystko zabierać. Na pewno warto byłoby jednak dodać kogoś spoza UFC. Podoba mi się ten gość o twarzy jak mongolskie siodlo. Ładnie poddaje. Trzeba będzie go przedstawić forumowiczom i wciągnąć na stan.
 
Dobra robota @Dijaz :applause: . Czekamy na otwarcie innych dywizji wagowych.

I teraz już wiem o co tak bardzo walczy Narkun na tych galach pod remizą. Liczy skurwiel na angaż w Respectones.
Wie skurwiel gdzie się pchać :frankapprove:.
Przydałaby się inna kategoria, tylko która? Fajnie byłoby gdyby był tam Polak na dobrym poziomie.
 
Dziś kończy się ankieta. Mam już pewne wnioski, m.in. że wystarczą dwa dni zamiast trzech. Druga sprawa, że zestawienia powinny być jak najbardziej wyrównane, aby głosujący mieli się nad czym zastanowić. Będę też uwzględniał informację o ilość rund, bo w kontekście niektórych zawodników ma to wpływ na wynik walki. A, no i każdą galą zacznę od oznaczenia jak największej liczby cohonesiaków.
 
Last edited:
Dziś kończy się ankieta. Mam już pewne wnioski, m.in. że wystarczą dwa dni zamiast trzech. Druga sprawa, że zestawienia powinny być jak najbardziej wyrównane aby głosujący mieli się nad czym zastanowić. A, no i każdą galą zacznę od oznaczenia jak największej liczby cohonesiaków.
Wystarczy ci głosów? Bo może atakuj nieświadomych którzy jeszcze nie głosowali :kawulpokapoka:
 
Wystarczy ci głosów? Bo może atakuj nieświadomych którzy jeszcze nie głosowali :kawulpokapoka:
Jest 40 głosów. Musiałbym mocno rzeźbić żeby stwierdzić kto głosował, a kto nie. Od kolejnej gali będę oznaczać użytkowników :olewam:

40 to dobry wynik, choć wiem, że może być znacznie lepszy. Dziś kończy się ankieta, ale nie jestem pewny o której - nie podają godziny - ale już widzę, że trzeci dzień jest zbędny. Jak na pierwszą galę, jest nieźle.

Teraz przydałby mi się ktoś, kto umie trochę w grafikę i zrobi plakat do kolejnej. Może @Cyklop Schabowy by coś narysował? :zakręcony:
 
Wow, mało kto już robi analogowo, a jeszcze mniej ludzi to potrafi. Siedziałem z 6 lat w produkcji, ale obok analoga nawet nie stałem:cryme:
Najgorsze jest to, że współczesne kompy, wtyczki i DAWy są w chuj mocarne, ale jakoś nie czuję tego i do dziś nie wybralem DAWa. Musiałbym w końcu to zrobić, bo chocby miks i aranż są dużo szybsze i prostsze w kompie, ale jakoś nie jara mnie robienie muzy myszką i klawiaturą. Współczesne MPC to też taki słabszy komputer z ułomnym DAWem, ale jednak klepanie w guziczki samplera to bardziej bezpośrednie obcowanie z muzyką, co daje mi dużo więcej frajdy.
Dziś z kilkoma tysiącami w kieszeni można robić rzeczy o jakich beatlesi mogli pomarzyć. Kiedyś wyprodukowanie kawałka w studyjnej jakości to był sztab ludzi i sprzętu za gruby pekiel, dziś mozna to zrobić na laptopie i spiraconym oprogramowaniu. Internet przyniósł też niewyobrażalny dostęp do wiedzy, której jeszcze jakies 20 lat temu nie było.
 
Back
Top