Kto był najlepszy w lipcu 2017 (można oddać 2 głosy!) ?


  • Total voters
    61
  • Poll closed .

Anonymous

NoLife FC
redaktor_lipca.jpg


Kolejny miesiąc za nami, więc czas, by wybrać redaktora lipca!
Można oddawać 2 głosy w ankiecie.

Kto z osób najlepiej wypadł w danym miesiącu?
Kto wstawiał najlepsze newsy lub napisał jakieś analizy/felietony?
Kto zrobił najlepsze wywiady?
Kto był wg Was po prostu najlepszy ?

Oprócz zagłosowania, możecie oczywiście rozwinąć swoje skrzydła w postach , w tym temacie.
Temat ma na celu pokazanie redaktorom portalu Mmarocks, że userzy doceniają dobrą robotę na portalu.

Dostęp do ankiety wygaśnie z dniem 07. 07 2017 r. i wówczas poznamy oficjalne wyniki.
 
Jakoś chujowo liczy ta ankieta bo u mnie są 4 głosy. 2 na baja 1 logan i 1 klimek i według tej ankiety baju ma 66,7, a reszta po 33,3% :p
 
Jakoś chujowo liczy ta ankieta bo u mnie są 4 głosy. 2 na baja 1 logan i 1 klimek i według tej ankiety baju ma 66,7, a reszta po 33,3% :p
Pogadaj z @HubiSSJ3
Może rozwieje Ci wszelkie wątpliwości.

A gdzie jest @Cactus i @VoRaNeK najbardziej pomocni redaktorzy ever? Glosuje na nich.

A gdzie kaczka? Tam gdzie Cactus
A Voranek chuja tworzy :gabi_much_love:
Tylko członki z Mmarocsks/Cohones
 
To klimek w końcu jest w redakcji, czy nie? Ostatnio jak była aferka, to wyszło, że już ponoć nie jest, albo ja coś pomieszałem.
 
Głos szydery na klimkową, pwody wiadome.

Poza tym Magda, chociaż ostatnio coś mnie się udziela:nono:. @duubertowa powinnaś mieć jakieś drugie konto na Cohones. Masz potencjał. Wiem, że by się działo #cicchawoda:gabi_much_love::kis:
 
dlaczego caly czas o sobie nawijasz w trzecej osobie?:DC:
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?:) Kaczy vel Egzekutor vel Myszka vel Gronostaj vel chuj wie kto jeszcze to precedens na skalę światową. Gdybym studiował psychiatrię to napisałbym o nim pracę.

Kaczy wierzę, że kiedyś nakręcą coś o Tobie; 50 twarzy Kaczego?:damjan:
 
Baju za nakurwianie newsów w mega ilości i Jakub Madej za powrót przeglądu.
 
ja to glosuje na @baju zawsze, bez niego cohones, na dzien dzisiejszy, w moich oczach nie istnieje, mimo tego, ze czasem nasmiewam sie z tych conor-newsow :wink:. To taka beczka delikatna, nie bierz sobie tego do serca :lol:
Oczywiscie, pewnie spowodowane jest to tez tym, ze mnie raczej to UFC interesuje a on jest od tego.
 
ja to glosuje na @baju zawsze, bez niego cohones, na dzien dzisiejszy, w moich oczach nie istnieje, mimo tego, ze czasem nasmiewam sie z tych conor-newsow :wink:. To taka beczka delikatna, nie bierz sobie tego do serca :lol:
Oczywiscie, pewnie spowodowane jest to tez tym, ze mnie raczej to UFC interesuje a on jest od tego.
Jakkolwiek to zabrzmi, ale cohones pomogło mi ze zlapaniem dystansu do pewnych rzeczy. :) @Orest jeszcze mnie tego uczył, teraz wchodzi. Te głosowanie jest po chuju fest (jawne robienie sobie żartów), ale doceniam Wasze zdanie, cieszy, że ktoś to czyta i docenia. Dziękuję. @Tar-Ellendil @Masta
 
Jakkolwiek to zabrzmi, ale cohones pomogło mi ze zlapaniem dystansu do pewnych rzeczy. :) @Orest jeszcze mnie tego uczył, teraz wchodzi. Te głosowanie jest po chuju fest (jawne robienie sobie żartów), ale doceniam Wasze zdanie, cieszy, że ktoś to czyta i docenia. Dziękuję. @Tar-Ellendil @Masta
nie zesraj sie!
:wink:
 
Back
Top