Kto był najlepszy w lipcu 2017 (można oddać 2 głosy!) ?


  • Total voters
    61
  • Poll closed .
Ja mimo,że jebie Harrego Petera to i tak doceniam

Jebać to sobie możesz kolegów. Czy Ty uważasz, że jesteś nietykalny? ;) Mały człowieczku, daj mi i sobie spokój, przestań się jakkolwiek do mnie odnosić i egz(ekuj)ystuj bez jakichkolwiek interakcji ze mną na tym forum.
giphy.gif
 
Zanim zaglosuję proszę o przypomnienie, który to redaktor jako pierwszy zrobił wywiad z Materlą po wyjściu z aresztu. Drugi głos dam za jakiś ciekawy podcast o MMA z tego miesiąca ewentualnie obleci jakaś wnikliwa analiza walki. Ostatecznie jakiś videoblog w którym kula się z Gamerem albo chociaż wywiad telefoniczny z Jotko. A może jakaś relacja z gali UFC czy coś. .. :travolta:
 
Jakub stara się robić coś więcej niż tylko "kopiuj-wklej". Pan Krzysztof dobry debiut w SS. Reszta tak średnio bym powiedział. ;)
 
Jakkolwiek to zabrzmi, ale cohones pomogło mi ze zlapaniem dystansu do pewnych rzeczy. :) @Orest jeszcze mnie tego uczył, teraz wchodzi. Te głosowanie jest po chuju fest (jawne robienie sobie żartów), ale doceniam Wasze zdanie, cieszy, że ktoś to czyta i docenia. Dziękuję. @Tar-Ellendil @Masta
Ja nie robię sobie żartów z głosowania. Pewnie żartem są tylko głosy na Paulinę a reszta jest na serio. Akurat mój głos padł na Jakuba bo te weekendowe przeglądy to jest mega mocna sprawa. Tym bardziej, że wróciło to chyba po kilku latach.
Gdybym miał dwa głosy to drugi na pewno poleciałby do Ciebie za ten miesiąc ;)
 
Ja nie robię sobie żartów z głosowania. Pewnie żartem są tylko głosy na Paulinę a reszta jest na serio. Akurat mój głos padł na Jakuba bo te weekendowe przeglądy to jest mega mocna sprawa. Tym bardziej, że wróciło to chyba po kilku latach.
Gdybym miał dwa głosy to drugi na pewno poleciałby do Ciebie za ten miesiąc ;)
Jasne, nie twierdzę, że wszystkie tutaj głosy są żartem, ale ewidentnie widać, że to wielki trolling i próba stworzenia jakichś dziwnych sytuacji. :)
 
Kaczka myślałem, ze bana sam sprowokowałeś żeby spędzić trochę czasu z rodziną w łikend zamiast katować internet:D

@Grzechu i tak powie, ze myszka przefiltrowany i ze to nie kaczka lol

Gościu malinowy, jajca serobie. Widzę ,ze wszyscy mają mnie za kaczorka, to specjalnie dalem tego Bedorfa , żeby wkręcić Was jeszcze.
A Ci łykają jak pelikany LOL
Sorki ze nie w temacie więc uciekam
 
Ja na baja zawsze, dla mnie redaktor miesiaca roku i dekady. Po pierwsze bo robi robote for real, po drugie bo to dobra morda #PolishStocktonReprez. @baju

Ps. T-shirt czeka!
 
Luk gdybym tak jak Ty mieszkał o krok od morza , to leżałbym na plaży albo nawet budkę z lodami bym postawił byle tylko tam być.
Szczaj na internet Zwiedzać nie spać zapi@rdalać !!!
 
Back
Top