Recenzja Whiskey McGregora - Proper 12



w skrócie, szału nie ma ale nikt się nie spodziewał że będzie w tej cenie :)

Kto chciałby mieć taką pracę, ręka do góry.

giphy.gif
 
Napisałem do Tomasza Millera (swoją drogą podobny do CMG, ale trenuje BJJ xD), żeby zrecenzował tą whiskey. Zobaczymy co z tego będzie. Kanał polecam ciekawym świata łychy. Gość ciekawie opowiada.
 
Napisałem do Tomasza Millera (swoją drogą podobny do CMG, ale trenuje BJJ xD), żeby zrecenzował tą whiskey. Zobaczymy co z tego będzie. Kanał polecam ciekawym świata łychy. Gość ciekawie opowiada.

Miller raczej słaby. Jeszcze z dwa lata temu mówił, że smakuje Whisky ale nie zagłębia się w aromaty, a dziś wielki ekspert. Loża Dżentelmenów i pan Artur w PL najlepiej w temacie + ciekawie opowiada.
 
Miller raczej słaby. Jeszcze z dwa lata temu mówił, że smakuje Whisky ale nie zagłębia się w aromaty, a dziś wielki ekspert. Loża Dżentelmenów i pan Artur w PL najlepiej w temacie.
Co kto lubi Jakubie. Ja wolę raczej vlogi Tomasza, bo po prostu ciekawiej jak dla mnie opowiada (nie tylko o whisky). Wolny rynek :)
 
  • Like
Reactions: JB_
Panowie, tak w gwoli ścisłości, aby nie sadzić baboli w pisowni:

WHISKEY -> irlandzka lub amerykańska

WHISKY -> szkocka
 
Napisałem do Tomasza Millera (swoją drogą podobny do CMG, ale trenuje BJJ xD), żeby zrecenzował tą whiskey. Zobaczymy co z tego będzie. Kanał polecam ciekawym świata łychy. Gość ciekawie opowiada.


O kurwa serio??? Napisałeś do jakieś typa co recenzuje łyskacze, żeby kupił tą Rudego i ją zrecenzował? O kurwa :mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed:
 
Wystarczy zobaczyć reakcję Dejny na konferencji po tym, gdy spróbował trunku. Prawda jest taka, że nic nie może się równać z Glenem 12tka.
 
  • Like
Reactions: jut
Ta, dwie na łeb i 35€ za butle w irlandzkim Tesco. Przeca za te pieniądze i tak nikt więcej by nie kupił.
Może to być też strategia sprzedażowa. Sztuczne kreowanie popytu na produkt przez wprowadzenie limitu zakupu.
A tak w ogóle to jeszcze chyba nie widzieli jak Polacy jadą z takimi limitami w marketach:korwinlaugh:
 
Może to być też strategia sprzedażowa. Sztuczne kreowanie popytu na produkt przez wprowadzenie limitu zakupu.
A tak w ogóle to jeszcze chyba nie widzieli jak Polacy jadą z takimi limitami w marketach:korwinlaugh:

Oczywiście, że to pierwsze, bo wątpię aby w tesco nie lubili zarabiać pieniędzy.
 
A co w glenfiddich 12 takiego ciekawego? Typowy korporacyjny megamoloch, który bazuje na marketingu i dużej dostępności. Szanujące się destylarnie nie używają tyle razy beczek co producent glenfiddicha. A to jeden z podstawowych czynników determinujących jakość whisky. Już nie wspominając, że jest to coraz droższe.

A tak poza tym nie ma sensu zestawiać blenda no age statement z żadnym single maltem. Wiadomo, że glenfiddich 12 będzie od tego lepszy. Whiskey Connora można co najwyżej zestawiać z innymi podstawowymi trzykrotne destylowanymi irlandzkimi blendami jak: Jameson, Bushmills czy Tullamore D.EW. Podejrzewam, że jakościowo jest gorsza od dwóch pierwszych i jest na poziomie co najwyżej Paddy'ego.

Producent Connorowej whiskey chciał za to dodać trochę ekskluzywności korkiem, który jest charakterystyczny raczej dla maltów, a nie takich prostych blendów gdzie królują nakrętki, ale raczej nie wpływa to dodatnio na walory smakowe ;-)
 
Back
Top