Reaktywacja quizu?

DesL

M-1 Global
Middleweight
Póki co tylko pytam. Jestem zainteresowany reaktywacją quizu na podobnych zasadach co ostatnio (chyba poprzedni prowadzący sie nie obrazi, że podkradam formułe xD) tylko chciałbym wiedzieć czy nadal uważacie, że to dobra zabawa i byście uczestniczyli czy szkoda czasu.
 
Nie wiem Stoner czy nie lepiej poczekać z tym po wakacjach, teraz i tak dużo ludzi pewnie nie będzie miała czasu, a jesień, zima to najlepszy okres na tego typu zabawę, ale to tylko moja opinia oczywiście :)
 
Ja jestem jeszcze w wieku szkolnym więc tak na to nie spojrzałem. Możesz mieć racje ale wole poobserwować jeszcze ten temat







@Bata



zbiórka na specjalnie przygotowanym czacie, dzielenie uczestników na grupy, eliminacje z tych grup a potem finał



Na odpowiedź na pytanie było 10-15 sekund, kto odpowiedział pierwszy ten otrzymywał 3 punkty, drugi dwa, trzeci jeden a potem już bida.
 
@stoner



Dzieki za wyjasnienie. Raczej nie wezme udzialu, gdyz ,moja wiedza jest troche uboga :)
 
jestem zdecydowanie za tym był Quiz wrócił,bo to była swietna zabawa taka sama jak quiz o skokach narciarskich(jestem z tego samego forum skoków co Droni i to on mnie namówił do startu)



PS:ja mogę pomóc z pytaniami
 
wiadomo ze emocje to nie te co na euro ale gierka spoko,wiedze pare osob jest chetnyh...wiec moze moze ;)
 
Ale na temat proszę xD



co do wymyślania pytań to materiału jest tyle, że raczej na lajcie je sam ogarnę
 
Odezw wydaje mi się pozytywny. Zacznę nad tym pracować, dam znać w nowym temacie
 
Back
Top