Reaktywacja quizu?

DesL

M-1 Global
Middleweight
Póki co tylko pytam. Jestem zainteresowany reaktywacją quizu na podobnych zasadach co ostatnio (chyba poprzedni prowadzący sie nie obrazi, że podkradam formułe xD) tylko chciałbym wiedzieć czy nadal uważacie, że to dobra zabawa i byście uczestniczyli czy szkoda czasu.
 

Piskorz

Maximum FC
Middleweight
Nie wiem Stoner czy nie lepiej poczekać z tym po wakacjach, teraz i tak dużo ludzi pewnie nie będzie miała czasu, a jesień, zima to najlepszy okres na tego typu zabawę, ale to tylko moja opinia oczywiście :)
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Ja jestem jeszcze w wieku szkolnym więc tak na to nie spojrzałem. Możesz mieć racje ale wole poobserwować jeszcze ten temat@Batazbiórka na specjalnie przygotowanym czacie, dzielenie uczestników na grupy, eliminacje z tych grup a potem finałNa odpowiedź na pytanie było 10-15 sekund, kto odpowiedział pierwszy ten otrzymywał 3 punkty, drugi dwa, trzeci jeden a potem już bida.
 

Bata

Jungle Fight
Welterweight
@stonerDzieki za wyjasnienie. Raczej nie wezme udzialu, gdyz ,moja wiedza jest troche uboga :)
 

Yuuri

Brutaal
Welterweight
jestem zdecydowanie za tym był Quiz wrócił,bo to była swietna zabawa taka sama jak quiz o skokach narciarskich(jestem z tego samego forum skoków co Droni i to on mnie namówił do startu)PS:ja mogę pomóc z pytaniami
 

Przemek

PRIDE FC
Middleweight
wiadomo ze emocje to nie te co na euro ale gierka spoko,wiedze pare osob jest chetnyh...wiec moze moze ;)
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Ale na temat proszę xDco do wymyślania pytań to materiału jest tyle, że raczej na lajcie je sam ogarnę
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Odezw wydaje mi się pozytywny. Zacznę nad tym pracować, dam znać w nowym temacie
 
Top