Razorskie wywiady przed KSW 19

Czyli Mamed sie może wkoncu obudził w kwestii UFC ale juz nie robie sobie nadzieii
 
Sapp chyba faktycznie przyjmuje te mocne ciosy na głowe... Jak to jest przed innymi galami? Też zapowiada,że tym razem będzie walczyć na poważnie ?



Fajnie,że Mamed kolejny raz wyraził chęć stoczenia walk dla UFC,tylko kontrakt na 3-4 walki,wg mnie jest całkowicie nie realny.
 
Widzę, ze Martin jest o wiele bardziej spięty przy temacie o MMA Attack, niż Kawulski. A spodziewałem się, ze raczej na odwrót będzie.
 
Poteznie ciesza mnie slowa Mameda. Widac ze cos sie ruszylo w kwestii Stanow.
 
@Egzekutor Nic konkretnego w nich nie ma. Janek zna rywala - nie jest to rywal z Europy, Mamed chce walczyć w UFC po wygraniu z Rodneyem,Naruszczka mówi,że jego waga to w duzej mierze sama woda i realnie ma jakies 4kg nadwagi,Sapp mówi,że wygra i, że Mario to jeden z poważniejszych/silniejszych jego rywali, Cipek opowiada o treningach w AKA, Antek w sumie nic konkretnego nie mówi,podobnie jaki i Asłan.Krzysiek wspomina,że jego marzeniem jest walka w KSW dla polskiej publiki i jak tylko UFC go zwolni, to tutaj zawalczy. Wspomina też,że do jego powrótu jest jeszcze daleka droga, bo miał 8 zabiegów na lewym kolanie a niedługo jedzie naprawiać prawe. Reszty wywiadów nie oglądałem.



@down tak jak mówi Frost - obejdzie się bez Bozi :)
 
Back
Top