Razorskie wywiady przed KSW 19

Horwich oczywiscie zahaczyl o jego Beautiful Universe-nie da sie nie lubic tego pana.



+ 10 dla Rozala za zegarek bo mam taki sam :)



@jajcarz tak to juz jest jak sie wywiady kalkulatorem robi :)
 
wywiad z mamedem dla mmani calkiem w pytke, ja np nie wiedzialem, ze obczajal walke w affliction z malym nogiem
 
http://www.mmatv.pl/mmatv/tomasz-drwal-przed-ksw/1 - typowanie Tomka Drwala przed KSW 19 ;)
 
Słyszałem o tym że miał bić się na Affliction ale nie wiedziałem że z małym nogiem.
 
Z tego wszystkiego wynika, że zainteresowanie walką Chmielewskiego z Horwichem i Saidova są najmniej interesujące.



Borys z Naruszczką mogli by walczyć jako nr.4
 
Jeśli to kogoś jeszcze interesuje, dalszy ciąg wywiadu z Oknińskim; ja już nie miałem siły tego oglądać
 
Ten Fightsport jest normalny? Czym oni robią te wywiady? Kalkulatorem? Ja bym się wstydził takie coś na neta rzucać, a co dopiero firmować własną marką.
 
Fighsport stracił w moich oczach odkąd usłyszałem jak ten ich "dziennikarz" potrafi zadać kretyńskie pytania ("jak będziesz reprezentował klan Silvów?" :-)). Do tego pieprzył głupoty do Michała Kity w stylu: "twoje zwycięstwo zostało przyjęte w środowisku z niedowierzaniem". Ten koleś chyba ma swój świat, albo zwyczajnie nie nadaje się do tej roboty.
 
Back
Top