Rashad o Jones'ie

mat

UFC
Light Heavyweight
O zmianie zdania Jonesa przed walką z Shogunem: • Udzielić wywiadu to jedno. Ale co szkodzi podnieść potem słuchawkę, zadzwonić i powiedzieć • ej, stary, miałem dzisiaj wywiad, zadali mi trudne pytanie i odpowiedziałem na nie tak i tak • (red.: chodzi o wywiad, w którym Jones powiedział, że jeśli White będzie tego chciał, to zawalczy z Sugarem, mimo że Evans wcześniej powiedział, że wolałby zmienić kategorię wagową, niż walczyć z Bonesem). Miałbym jasną sytuację i nie patrzył na niego jak na Judasza. Wiecie, kim był Judasz? Ten cały wywiad to jakieś g*wno, ale teraz już wiem, w co Jones gra. A Greg mówi, że nie chce mieć z tym nic wspólnego. A to niby czemu?To on stworzył tą sytuację! No to bądź jego trenerem i stój w jego narożniku. Mam to gdzieś, czy będzie trenował Jonesa przeciwko mnie. To już nieważne. •



O poprzednich relacjach z Jonesem: • Czuję się nie szanowany przez Jona, bo teraz sobie myślę, że kiedy trenowaliśmy i kiedy odpoczywaliśmy, to czy on był naprawdę sobą? Czy po prostu był super-manipulatorem i starał się ułożyć sytuację po swojej myśli? Nie mam pojęcia. Ale mam to na uwadze. •








Fight 24
 
Sugar jak ma wygrac to chyba jedynie przez takie coś co dostał od niego Liddell... Nie ma opcji, żeby wyleżał decyzje tak jak na swojej ostatniej walce, nie ten przeciwnik.
 
Wow pierwszy raz zgadzam się z Rashadem!!! Trzymam kciuki by jakoś rozbił tego fałszywca ;)
 
Rashad juz chyba nie chce wrocic do Grega.. ;) mam nadzieje ze dobrze mu sie powodzi w gymie z Antonio Silva ^^
 
Back
Top