Rant Różala w internetach (18+)

Różal lubi zgrywać celebrytę i mentora, już mnie zaczyna irytować jego osoba. Jak mnie męczył natłok wiadomości, to usunąłem facebooka.

PS Idę zobaczyć czy nie siedzi czasem w mojej lodówce.Tęcza

Uwielbiam celebrytów, którzy udają, że nimi nie są. Marcinie, idź może poćwiczyć do piwnicy z tymi swoimi karkami, to może trochę ochłoniesz. I jest jeszcze taka jedna prawidłowość, że zwykle najwięcej pomagają Ci, co się z tym nie afiszują całemu światu. Celebryci jednak uwielbiają umoralniać społeczeństwo.

PS Przepraszam za 2 posty pod sobą, ale byłem przekonany, że piszę w dwóch różnych tematach. Chyba muszę leki wziąć:lol:
 
Last edited by a moderator:
PS Przepraszam za 2 posty pod sobą, ale byłem przekonany, że piszę w dwóch różnych tematach. Chyba muszę leki wziąć:lol:
To moja wina, bo przeniosłem posty z Newsów MMA Userów do innego tematu. :)

Grzechu EDIT:
Nie czuj się winny, połączyłem je w jedno :lol:
 
Last edited by a moderator:
W skrócie Różala wkurwia to, że ludzie pomagają po to żeby się dobrze poczuć. Ale jakby nie było to i tak to jest pomoc. Także powinien zluzować.

ale co za karaluchy od tej pralki :lol: zwęszą kogoś kto chcę pomagać to od razu gotowi są to wykorzystać. już sobie wyobrażam z iloma takimi naciągaczami muszą sobie te fundacje radzić.
 
Dobrze że z rzeźni końskiej nie napisali z prosbą o nowy sprzęt do zabijania koni.
 
Ostro, ale lekko. :bleed: Najbardziej mnie rozwala ta jego obroża na szyi.

Zastanawiam się czy nie napisać mu wiadomość w stylu: "Dzisiaj bardzo pomogłem, wrzuciłem 1 zł na tacę. Prześlij mi twoją koszulkę z autografem.".
 
generImg.php
 
Back
Top