Rant Różala w internetach (18+)

Kiedyś uważałem go za pustego kurwa cymbała, tępaka, oprycha, zwykłego kurwa jakiegoś tam kurwa pustego łba,
ale nagle zmieniłem o nim zdanie, bo powiedział w telewizji, że pomaga.
Czekam, aż Różal założy konto na twitterze, instagramie i snapchacie, bo przyjemnie się go ogląda i słucha.
Brawo Marcin, lajk za materiał!
 
Kiedyś uważałem go za pustego kurwa cymbała, tępaka, oprycha, zwykłego kurwa jakiegoś tam kurwa pustego łba,
ale nagle zmieniłem o nim zdanie, bo powiedział w telewizji, że pomaga.
Czekam, aż Różal założy konto na twitterze, instagramie i snapchacie, bo przyjemnie się go ogląda i słucha.
Brawo Marcin, lajk za materiał!
To chyba o tobie wspomina w tym filmiku.
 
Różal jak dla mnie jest fałszywy. Jeśli dostaje pytanie o walkę, to oczywiście musi swoje popie*dolić w stylu ,,ja nie muszę walczyć, mam pieniądze, kwestia tylko czy mi się chce''. W tym wywiadzie mówi, że gdyby było go stać, to sam by pomagał nigdzie się z tym nie afiszując, ale go na to nie stać. Chwila, zarobił jakieś 50k za walkę których według innego wywiadu nie potrzebuje, to mówi że go nie stać, żeby pomagać? My z dziewczyną jak robimy sportowy weekend, lecimy na rower, kupujemy karmę, przyjeżdżamy do schroniska, wyprowadzamy psy, przywozimy jakieś koce itd. Tyle, że ja nie czuję potrzeby mówić innym, że jak tak nie robią to mają ssać moim psom.
 
Abstrakt: "Ale w tym momencie ja nawet nie wiem co i, kurwa, komu obiecałem".
 
7f9752347d8ee9796b72cae676e4ab57.jpg
 
Nie słuchałem, ale Różi wygląda jakby spuchł od czegoś. Mam nadzieję, że nie nadużywa alkoholu, bo to bardzo niezdrowe - w głowie się od tego pierdoli.
 
Back
Top