Rankingowy kozak - quiz

Anonymous

NoLife FC
Bookkeeping+Test.jpg








Wydaje Ci się, że znasz nazwiska najlepszych zawodników mma na świecie? Sprawdź się!







>>>Q U I Z <<<







Najważniejsze: zakaz sięgania po jakąkolwiek pomoc oprócz własnej mózgownicy!
 
84/90



Zapomniałem o: 10 miejsce z ciężkiej, 4 miejsce z FW, 5 miejsce z BW i miejsca 6,7,8 z muszej.



Rekordy i [strike]nazwiska[/strike] narodowości pomagają.
 
Jeszcze pieć minut , mam 68 nazwisk i połowy nie trafiam , ale tych lżejszych wag nigdy dobrze nie znałem :D
 
Rekordy i nazwiska pomagają.


Zwlaszcza te nazwiska ;)



64. Kurde, teraz wyszla nieznajomosc pisowni nazwisk, az 7 pkt tak stracilem.



I ten Russow, na 10- tego sie nie spodziewalem.
 
78/90



Ciężko było w niższych wagach, brak :



2 lekkich, 2 piórkowych, 3 kogucich i 5 zawodników wagi muszej.
 
71/90



Ja Russowa wklepałem na 13 sekund przed końcem , też mnie to ździwiło. Aż siedmiu z Bantamweight mi brakowało. P4P , ciężką , półciężką całe trafiłem , średnia i półśrednia po jednym brakowało.
 
To daleko za murzynami jestem w takim razie :-)



Ale nigdy specjalnie tych rankingów czy na stronce , czy sherdogu nie śledzę.



Ps. Jakby podobne było tylko chodziłoby o polskich fighterów - moja klęska byłaby tym bardziej druzgocąca.



Przede wszystkim niskie kategorie muszę nadrobic - bo tam był dramat
 
78, idealnie do sredniej, tam Boetsch, Rockhold, wpisywalem kilkanascie razy Rorego MacDonalda jak na zlosc, go jednak tam nie bylo przez co czas stracilem...
 
Kaczka, taki sam wynik jak u Ciebie :P słabo niestety... musza, kogucia i piórkowa masakra...
 
70 - jak wszyscy mocne braki w wagach poniżej lekkiej - to chyba znak ,że UFC bardziej powinno się na nich skupić przy promocji
 
Ja też 53, ale potem jak odkryłem brakujące miejsca, to facepalm bo tyle zapomniałem. W ogóle nie pomyślałem o Strikeforce i Bellatorze :)
 
53 - ale moje ([strike]nie trudno[/strike] nietrudno:-) się domyślić jakie, ciężka półcieżka i średnia) trzy ulubione wagi w 99%.
 
82 - p4p, półciężka i piórkowa całe; ciężka, średnia, półśrednia, lekka i musza po 9; kogucia 7


widzę, chyba tylko mi dobrze poszło z muszą :p
 
60/90 Zapomniałem o takich nazwiskach jak Hendricks, Kampmann, Mir, Korean Zombie, Melendez, Okami. Dodatkowo chciałem wpisać Kocha, Belforta i Yamaguciego(czy jakoś tak), ale coś spiepszyłem w pisowni. Kocha cały czas wpisywalem Erick Koch zamiast wpisać tylko nazwisko. O innych organizacjach całkowicie zapomniałem.
 
Back
Top