Rankingowy kozak - quiz

Anonymous

NoLife FC
Bookkeeping+Test.jpg
Wydaje Ci się, że znasz nazwiska najlepszych zawodników mma na świecie? Sprawdź się!>>>Q U I Z <<<Najważniejsze: zakaz sięgania po jakąkolwiek pomoc oprócz własnej mózgownicy!
 

Cactus

Moderator
Cohones
84/90Zapomniałem o: 10 miejsce z ciężkiej, 4 miejsce z FW, 5 miejsce z BW i miejsca 6,7,8 z muszej.Rekordy i [strike]nazwiska[/strike] narodowości pomagają.
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
Jeszcze pieć minut , mam 68 nazwisk i połowy nie trafiam , ale tych lżejszych wag nigdy dobrze nie znałem :D
 

MNEMIC

Brutaal
Super Heavyweight
Rekordy i nazwiska pomagają.


Zwlaszcza te nazwiska ;)64. Kurde, teraz wyszla nieznajomosc pisowni nazwisk, az 7 pkt tak stracilem.I ten Russow, na 10- tego sie nie spodziewalem.
 

Boomster

EFC Africa
Bantamweight
78/90Ciężko było w niższych wagach, brak :2 lekkich, 2 piórkowych, 3 kogucich i 5 zawodników wagi muszej.
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
71/90Ja Russowa wklepałem na 13 sekund przed końcem , też mnie to ździwiło. Aż siedmiu z Bantamweight mi brakowało. P4P , ciężką , półciężką całe trafiłem , średnia i półśrednia po jednym brakowało.
 

Anonymous

NoLife FC
To daleko za murzynami jestem w takim razie :-)Ale nigdy specjalnie tych rankingów czy na stronce , czy sherdogu nie śledzę.Ps. Jakby podobne było tylko chodziłoby o polskich fighterów - moja klęska byłaby tym bardziej druzgocąca.Przede wszystkim niskie kategorie muszę nadrobic - bo tam był dramat
 

Droni

Bellator
Welterweight
78, idealnie do sredniej, tam Boetsch, Rockhold, wpisywalem kilkanascie razy Rorego MacDonalda jak na zlosc, go jednak tam nie bylo przez co czas stracilem...
 

Jehmes

Jungle Fight
Featherweight
Kaczka, taki sam wynik jak u Ciebie :P słabo niestety... musza, kogucia i piórkowa masakra...
 

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
70 - jak wszyscy mocne braki w wagach poniżej lekkiej - to chyba znak ,że UFC bardziej powinno się na nich skupić przy promocji
 

maras

UFC
Middleweight
Ja też 53, ale potem jak odkryłem brakujące miejsca, to facepalm bo tyle zapomniałem. W ogóle nie pomyślałem o Strikeforce i Bellatorze :)
 

powaga

Jungle Fight
Heavyweight
53 - ale moje ([strike]nie trudno[/strike] nietrudno:-) się domyślić jakie, ciężka półcieżka i średnia) trzy ulubione wagi w 99%.
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
82 - p4p, półciężka i piórkowa całe; ciężka, średnia, półśrednia, lekka i musza po 9; kogucia 7


widzę, chyba tylko mi dobrze poszło z muszą :p
 

krolik

Maximum FC
Middleweight
60/90 Zapomniałem o takich nazwiskach jak Hendricks, Kampmann, Mir, Korean Zombie, Melendez, Okami. Dodatkowo chciałem wpisać Kocha, Belforta i Yamaguciego(czy jakoś tak), ale coś spiepszyłem w pisowni. Kocha cały czas wpisywalem Erick Koch zamiast wpisać tylko nazwisko. O innych organizacjach całkowicie zapomniałem.
 
Top