Rangi użytkowników

W związku z tym, że jestem mało internetowy mam następujące pytanie:

Część z Was posiada inną informację w miejscu na nazwę organizacji. Np. Mort jest Żołnierzem Chrystusa, a ktoś ma jeszcze jakieś inne cuda. Czy każdy może sobie coś takiego "zamówić", czy to przyznawane jest to w dowód uznania ;) ?

Proszę o nie nabijanie się z mojego pytania, albowiem jak mawia klasyk: Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi :)

Pis joł.
 
W związku z tym, że jestem mało internetowy mam następujące pytanie:

Część z Was posiada inną informację w miejscu na nazwę organizacji. Np. Mort jest Żołnierzem Chrystusa, a ktoś ma jeszcze jakieś inne cuda. Czy każdy może sobie coś takiego "zamówić", czy to przyznawane jest to w dowód uznania ;) ?

Proszę o nie nabijanie się z mojego pytania, albowiem jak mawia klasyk: Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi :)

Pis joł.
ksywkę nadaje ci forum.
 
W związku z tym, że jestem mało internetowy mam następujące pytanie:

Część z Was posiada inną informację w miejscu na nazwę organizacji. Np. Mort jest Żołnierzem Chrystusa, a ktoś ma jeszcze jakieś inne cuda. Czy każdy może sobie coś takiego "zamówić", czy to przyznawane jest to w dowód uznania ;) ?

Proszę o nie nabijanie się z mojego pytania, albowiem jak mawia klasyk: Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi :)

Pis joł.

np. @Puczi @kiras
Musisz na to zapracować, czy jakoś tak :smile:
 
np. @Puczi @kiras
Musisz na to zapracować, czy jakoś tak :smile:

Jak pisze @baju :) Gdyby tu o pracę chodziło to miałbyś notkę Tytan Pracy. Baju miałby pewnie coś z hasztagiem ;)
Swoją drogą jestem ciekaw historii tych "ksywek". Mort to wiem, natknąłem się w Hyde Parku o jego działalności misyjnej. Ale co zrobić, by być "dobrym człowiekim"? ;) Ot, to jest historia :)

Cóż, może kiedyś dorobię się własnej. Dzięki!
 
Jak pisze @baju :) Gdyby tu o pracę chodziło to miałbyś notkę Tytan Pracy. Baju miałby pewnie coś z hasztagiem ;)
Swoją drogą jestem ciekaw historii tych "ksywek". Mort to wiem, natknąłem się w Hyde Parku o jego działalności misyjnej. Ale co zrobić, by być "dobrym człowiekim"? ;) Ot, to jest historia :)

Cóż, może kiedyś dorobię się własnej. Dzięki!

Trzeba było z nami na afterze po UFC Kraków, to byś wiedział!
Pozdro, pis jou x)
 
Trzeba było z nami na afterze po UFC Kraków, to byś wiedział!
Pozdro, pis jou x)

Byłem na UFC z bratem (pół Januszem - podoba mi się to określenie). Myślę, że by nie skumał cohones. Nie siedzi w tym. Może będzie jeszcze okazja, by zrobić after. Na przykład po obronie pasa przez Aśkę.
 
A co Ty wtedy takiego zrobiłeś?

Sorry, zapomniałem odpisać. Chodziło o to, że Tomasz mówił, że jestem spokojny i myślał, że na żywo "też będę takim śmieszkiem jak w internecie, a tu taki dobry człowiek".
 
pas wiem, że jest za staż na forum, a kategoria wagowa i organizacja za co ?

nie wiem jak to działą ale i organizacja u mnie sie zgadza - od tego zaczelm mma
i waga - mieszcze sie jeszcze w limicie HW :)
 
pas wiem, że jest za staż na forum, a kategoria wagowa i organizacja za co ?

nie wiem jak to działą ale i organizacja u mnie sie zgadza - od tego zaczelm mma
i waga - mieszcze sie jeszcze w limicie HW :)


Sprawdź ilość postów Borna i Kaczki to zgadnuesz;)
 
Skoro przy rangach, ot jakoś przeoczyłem, że do kategorii ciężkiej UFC dołączył (chyba) niedawno @Born2kill .
Gratki !
Chyba już jakiś czas jest...Nie zwracam raczej uwagi na to :)
PS: Chyba ze Świnoujścia wyszło najwięcej postów na Rocksach. Kto wie czy nawet jakby zliczyć cały Kraków czy Warszawę to nie prowadzimy, ale mogę się mylić ;)))
 
Back
Top