Rangi użytkowników

P. szybciej mnie zatrudnią, bo Ty zamiast wejść do klatki usiadłbyś pewnie na krzesełkach z ringgirlkami zaczynając bajerę :D
Wpis, żeby sprawdzić, gdzie się "plasuję" ;-)
EDIT: No to i tak widzę przetasowanie w stosunku do dawnego forum. Kaczka w HW :-D Ale nieważne, bo przeciez to nie jest wcale takie istotne :-)
 
Dobrze, że kaczka ma tego hewiłejta w UFC. Inaczej by napierdalał posty jak opętany, żeby wchodzić na kolejne levele. ;)
 
@herrflick jak przeskoczysz, zawsze mozesz zalozyc nowe konto :) a nie, zapomnialem, to przeciez pod ban sie kwalifikuje :)
 
Już jestem w UFC? Szybko tą drabinkę pokonałem.

Ostatni level to jakaś walka z bossem? "Coach Mirr" :D?
 
Jest dobrze, miało nie być rang, a wyszło ich ostatecznie 10 razy więcej :D
 
Pojechaliście z tymi rangami :D
Dobrze, że PLMMA jest przed KSW, może Mirek znów Was pokocha :p
 
O ile awans z jednej organizacji do drugiej (w domyśle-lepszej) jest logiczny, awans wagowy wewnątrz danej organizacji również jak najbardziej...to połączenie tego jest mało spójne...no bo jak niby po startach w wadze Super Heavyweight możliwe ma być startowanie w Flyweight innej organizacji? :D chcecie nas zabić na weightcut'cie? :D
 
dla mnie te organizacje to totalny bezsens,gdyz praktycznie to trzeba za kazdym razem sprawdzac,ktora jest tutaj lepsza/wysza(no moze oprocz ostatniej).Ranking tych organizacji to dla mnie nieodgadniona zagadka.Czym kierowal sie autor ustalajac ich miejsca? Wolalbym gdyby ranking byl jak w BJJ pasy i belki lub tak jak bylo wczesniej.Bylo to przynajmniej czytelne.Naprawde panowie slabe to to jakies:confused:
edit: i to wcale nie zacheca do pisania wiekszej ilosci postow bo jest takie zamieszanie z tymi organizacjami,ze nie wiadomo o co chodzi i czlowiek ma poprostu wyjebane na te rangi:p
 
Back
Top