Rafał M.

O kurwa, ale gangsterzy. Do obrony używają siekier i noży. Te pizdeusze i partacze nawet broni palnej nie potrafią sobie skołować, przecież to jakaś dresiarnia osiedlowa a nie żaden gang. Nawet CP nie mieli idioci. Jeden zdeterminowany szczypior z remkiem by rozgonił to całe towarzystwo szybciej niż te cbśie zajebane.
 
To fotka zabezpieczonych u Moksa fantów :jarolaugh:
Ja dzisiaj na bzdury wydałem
5b46f5b47e952_p.jpg
upload_2018-7-12_19-56-13.png
 
A pomyslcie ilu ze 150 (15?) zawodników na kontrakcie migloby potrzebować przerwy. Gadanie ze ACB to ruscy gangsterzy, do polskiej sceny podjazdu nie maja
 
Ale dobry temat i forum oczywiście nakręca Małysza tzn. Rafała M. znakomicie !!!
comment_keeHvHC0kD7IwHQHPdmADGy99HdgpeWq.gif

@Norb1 weź się rozpruj troszeczkę na której komunii zostały podjebane te 1500 zł, noże do chleba i petardy ? Nikomu nie powiemy.

422DD498-2E1F-469D-AE69-BFDFBA2E932B.jpeg
 

Attachments

  • DE9EDB59-7D8C-41ED-BDCF-318CE0E6C0D3.jpeg
    DE9EDB59-7D8C-41ED-BDCF-318CE0E6C0D3.jpeg
    55.9 KB · Views: 9
Do tego dopisz rekawice do MMA i ochraniacze na szczene- to tez zawsze jest:jarolaugh:
Racja, jak moglem zapomniec.
To nawet ja stracilem 2 szczeki na wyjazdach i chcieli mnie zawinac na komende. Czy one maja jakies ukryte mozliwosci, czy to tylko kawalek gumy, bo juz sam nie wiem :jarolaugh:
 
A tu sprzęt do największego zamachu w dziejach ludzkości. I nasz największy "terrorysta"
882347bc-f053-11e2-a21a-0025b511229e.jpg

comment_qAZ2rFU6ZXMztknzu4hI5pArpXzrSA2J.jpg
Kondensatory, jeden silniczek, trzy baterie, stara nokia (wiadomka-trudna do namierzenia :fingers:), i pojemniczek po tabletkach (na bank kalafonia tam jest).
To już widać, że nie kręci tego dresiarz. Tu się dzieją skomplikowane operacje wyprodukowania bomby, która może być użyta do zdetonowania na Wi€jski€j.
Istnieje też mała możliwość, że gość podłącza sobie lampki na choinkę, ale śledczy nie podejmą tego tropu.

P.S. @TYTUS taki zakamuflowany paranoik i posłałeś adres na Szczecin? :jarolaugh:

Loguj się na Cohones przynajmniej raz dziennie, żebyśmy wiedzieli, że żyjesz.
Geolokalizacja w tel. zawsze włączona.



Albo nie, jak Ci zajebali skrzynkę, to mają Twój numer i łatwiej Cię namierzą poza domem.
 
Back
Top