Quiz MMA reaktywacja

DesL

M-1 Global
Middleweight
Odzew wydawał mi sie pozytywny więc postanowiłem, że reaktywuje quiz.



Nie będzie w nim żadnych super innowacji. Myślę, że poprzednia formuła była bardzo dobra i nie ma potrzeby aby coś tutaj modyfikować (chwała Droniemu za to). Jeżeli jednak macie jakieś propozycje to chętnie posłucham.



Jak ktoś chcę się bawić z nami a nie grał poprzednio to pokrótce wyjaśniam: zwyczajowo dzieli się uczestników na grupy, w których na klate trzeba przyjąć różne pytania. Z każdej grupy wychodzą dwie osoby z największą ilością punktów. Potem już finał gdzie odpowiada każdy, kto się dostał i mamy podium - 3 miejsca. Na odpowiedź na pytanie jest 15 sekund. Osoba, która odpowie pierwsza dostaje 3 punkty, jako druga 2, jako trzecia 1 a pozostali niestety muszą się obejść bez punkcików. W przypadku pytania o jakieś imie i nazwisko dopuszczalne sa dwie literówki bez anulowania odpowiedzi.



Nie bede robił rozpiski quizów. I tak nikt jej nie spamięta i będzie trzeba wołać ludzi. Najprawdopodobniej będę rano informował w jakiś przystepny dzień, że dziś wieczorem quiz i tak to będzie leciało.



Ranking zaczne układać od pierwszego quizu ale przyznać muszę, że nie lubuje sie w bawieniu liczbami i może wyjść to mało profesjonalnie xD



DOBRA, DO RZECZY



PIERWSZY QUIZ DZISIAJ O 20.00, mam nadzieje, że pasuje przynajmniej 10-12 osobom, wystarczająco aby sie pobawić.



Link do czata quizowego: http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=205
 
Dzisiaj!!! Postaram się wbić, ale będzie w chuj ciężko. Na 18 mam wynajętego orlika z kumplami. Może 20:30?
 
Szczerze mówiąc mi to wszystko jedno ale nie chcę też żonglować tymi godzinami. Poczekamy na więcej postów. Jak faktycznie z jakiegoś powodu większej ilości ludzi pasuje 20.30 to zrobimy tak.
 
Pierwszy quiz bez szału, zrobiliśmy pytania dla wszystkich gdyż co chwile ktoś wchodził i wychodził - słaba organizacja. Zapewne jest to moja wina i wybrałem zły dzień i złą godzinę - sorry.

Punkty zdobyte po pierwszym quizie:

1. visu 14
2. Droni 12

3. Damian 10

4. tsubasa 8

5. sorrydiablo 1

Pozostali obecni 0 pkt.



Aha, i PS. grajcie pod jednym nickiem na czacie bo inaczej będę naliczał nowozdobyte punkty osobno
 
quizowy Kaptian Tsubasa to forumowy yuuri xD zapisuje tak jak gracie na czacie
 
Back
Top