Quiz MMA reaktywacja

Wybaczcie, że Wam ciut zabawę zepsułem, ale radiowy internet właśnie uznał, że będzie robił diskonekty, jeszcze raz sorry.
 
@Bolt, spoko, zapraszam do zabawy innym razem

Druga edycja dużo barwniej niż pierwsza : ) Udało sie zrobić grupy a potem finały. Przepraszam uczestników za słabe ogarnianie ale musze sie przyzwyczaić do manewrowania między trzema okienkami i wpisywania punktów.

Punktacja tej edycji:

1. Piskorz 11pkt

2. Damian 10pkt

3. Kees 8pkt

4. Visu 4pkt

5. roy_nelson 3pkt

6. vaicavalo 2pkt



Punktacja generalna:

1. Damian 20pkt

2. Visu 18pkt
3. Droni 12pkt

4. Piskorz 11pkt

5. Kees 8pkt

5. tsubasa 8pkt

6. roy_nelson 3pkt

7. vaicavalo 2pkt

8. sorrydiablo 1
 
Narazie 17 pytań, powinienem zrobić z 30, w razie czego sie odezwe do jednej z osób co proponowały pomoc przy pytaniach ale może coś tam wymyśle
 
Jak coś to mogę pomóc jak najbardziej :). W razie czego, to zrób tak, żeby te pytania trafiły do innej grupy, niż osoby, która je zrobiła.
 
Pytanie o technice, przez którą Najman przegrał z Pudzianem było ujowe. Na wiki jest tak: "Poddanie (ciosy pięściami)"
 
Punktacja trzeciego quizu o MMA:



1. Damian 15pkt



2. Visu 13pkt



3. Guruzgur 8pkt



4. Piskorz 6pkt



5. Roy Nelson 4pkt



6. Popek 1pkt







Ranking ogólny:



1. Damian 35pkt



2. Visu 31pkt



3. Piskorz 17pkt



4. Droni 12pkt



5. Guruzgur 8pkt



5. Kees 8pkt



5. tsubasa 8pkt



6. roy_nelson 7pkt



7. vaicavalo 2pkt



8. sorrydiablo 1pkt



8. Popek 1pkt







@Kees



Oj, przecież wiesz, że potrzebna była wam dogrywka i wymyśliłem coś na poczekaniu. Wpadło mi takie o pytanie, trochę dla śmiechu ale odpowiedź jak najbardziej logicznie do podania. Oczekiwałem odpowiedzi "hammer pizdy" xD ale zaliczałem ground & pound czy ciosy na ziemi
 
W końcu udało się wygrać. Zawsze czegoś brakowało, chyba w obu edycjach miałem ok. 10 miejsc na pudle. Teraz się cieszę z wygranej :)
 
Kurde zazwyczaj wiem czy będę na quizie dopiero na kilka godzin przed, ale chyba większa szansa na to, że będę będzie w sobotę.
 
stoner, no spoko nie mam pretensji. myślałem, że to nie było pytanie do konca na serio, więc napisałem klepanie xD.



piątek chyba
 
Back
Top