Połączenie dwóch rzeczy: wieczne wyjazdy + jestem żonaty i mam dzieci :)
Jak już idę na miasto to albo Warka albo AQQ. Ty tu bywasz?
We Wrześni nie bywam, a jeżeli o imprezy chodzi to już w ogóle rzadko :)
 
Z tym to nie ma problemu, ja to tanie winko z gwinta moge w parku, nawet przy takiej pogodzie :)

Raczej przypominam, ze jest watek dedykowany. Ja moge w weekend za tydzien, potem zaczna sie schody z lotami :(
 
Z tym to nie ma problemu, ja to tanie winko z gwinta moge w parku, nawet przy takiej pogodzie :)

Raczej przypominam, ze jest watek dedykowany. Ja moge w weekend za tydzien, potem zaczna sie schody z lotami :(
No właśnie wstępnie umówiliśmy się na 4-5 listopada ale miejsce jeszcze nie znane ja nawet mogę uderzyć na Twoją stolice
 
Dobra kurwa przejmuje ten temat, ustalam termin na sobotę, 29.10.2016, pisać kto chętny, możemy też w ramach aperitifu przed chlaniem iść do escape roomu, złapałem zajawke ostatnio, dobrze nastraja przed alkoholem, ale ciśnienia nie mam, miejscowa do ustalenia, wpisywać kto może, ew. od której godziny, chce mieć konkretną listę:
1. @SCStunner od rana wolny + Escape Room
 
Dobra kurwa przejmuje ten temat, ustalam termin na sobotę, 29.10.2016, pisać kto chętny, możemy też w ramach aperitifu przed chlaniem iść do escape roomu, złapałem zajawke ostatnio, dobrze nastraja przed alkoholem, ale ciśnienia nie mam, miejscowa do ustalenia, wpisywać kto może, ew. od której godziny, chce mieć konkretną listę:
1. @SCStunner od rana wolny + Escape Room
A zalatwisz mi w razie najebki jakis nocleg?

We, myślałem, że na dniach. Weekendy mam teraz do końca listopada zaplanowane.
A moze piatek w takim razie?
 
W ten weekend jest Slugfest, chujowy termin - znajdzcie inny :D
A wczoraj siedziałem w domu... ;)
 
Back
Top