Comber

UFC
Light Heavyweight

respect

UFC
Heavyweight
Jeszcze @PaweLisu999 ostatnio wspominał chyba, że się przeprowadził do Poznania. I jeszcze kiedyś był jakiś user co mieszka na Wierzbięcicach, ale nie pamietam kto to był.

respect

UFC
Heavyweight
I jakby co to ja nie jestem rasowa pyra. Jak ktoś będzie tworzył wątek o dolnym śląsku to pamiętajcie o mnie :werdum:

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Co to za tworzenie podziałów? Może Małopolska by chętnie odwiedziła Wielką?
Zaczyna się tworzenie podziałów...
Jakie podzialy? To bardziej wezwanie do mobilizacji! :)
Wy Krakusy sie juz znacie fizycznie (nie wnikam) i Wam latwiej, fajnie by bylo gdyby takich ekip bylo wiecej, tak po prostu :) A ze naloty WYPADA robic to jasna sprawa, oczywiscie z flaszka za pazuchą ;)

Na wschód od Konina Azja się zaczyna.
W Strzalkowie slynny lancuch byl :)

Jeszcze @SCStunner :D Koniński przyjaciel :) ale fajnie wiedzieć, że ktoś tutaj jest z Wielkopolski.
Mam wrażenie że jestem odludkiem czasem :D
A tak, @SCStunner Konin zawsze mocno stal z bimbrem :) Za moich czasow tez :)

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
@Batman tak :) A my sie kiedys na Slugfescie we Wrzostowni nie spotkalismy? Cos tak kojarze, po gali, jak juz wszystko sprzatali?

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Kurczę, nie wiem. Pamiętam, że kiedyś robiłem wywiad z Tyburą i ktoś podbił do niego, później zgadaliśmy się na forum, że to Ty byłeś ;)
Jak to możliwe, że nie spotkaliśmy się na jakimś piwie mieszkając jakieś 25 km od siebie? ;)

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Kurczę, nie wiem. Pamiętam, że kiedyś robiłem wywiad z Tyburą i ktoś podbił do niego, później zgadaliśmy się na forum, że to Ty byłeś ;)
Jak to możliwe, że nie spotkaliśmy się na jakimś piwie mieszkając jakieś 25 km od siebie? ;)
Połączenie dwóch rzeczy: wieczne wyjazdy + jestem żonaty i mam dzieci :)
Jak już idę na miasto to albo Warka albo AQQ. Ty tu bywasz?

Dzihados

UFC
Light Heavyweight
Cohones
MMARocks
Ban? BAN? Co sugerujesz? Ze my niby tez nie zapraszamy? Nie ma monopolu na zapraszanie!
:KotKapitalista: