Jeszcze @PaweLisu999 ostatnio wspominał chyba, że się przeprowadził do Poznania. I jeszcze kiedyś był jakiś user co mieszka na Wierzbięcicach, ale nie pamietam kto to był.
 
I jakby co to ja nie jestem rasowa pyra. Jak ktoś będzie tworzył wątek o dolnym śląsku to pamiętajcie o mnie :werdum:
 
Co to za tworzenie podziałów? Może Małopolska by chętnie odwiedziła Wielką?
Zaczyna się tworzenie podziałów...
Jakie podzialy? To bardziej wezwanie do mobilizacji! :)
Wy Krakusy sie juz znacie fizycznie (nie wnikam) i Wam latwiej, fajnie by bylo gdyby takich ekip bylo wiecej, tak po prostu :) A ze naloty WYPADA robic to jasna sprawa, oczywiscie z flaszka za pazuchą ;)

Na wschód od Konina Azja się zaczyna.
W Strzalkowie slynny lancuch byl :)

Jeszcze @SCStunner :D Koniński przyjaciel :) ale fajnie wiedzieć, że ktoś tutaj jest z Wielkopolski.
Mam wrażenie że jestem odludkiem czasem :D
A tak, @SCStunner Konin zawsze mocno stal z bimbrem :) Za moich czasow tez :)
 
@Batman tak :) A my sie kiedys na Slugfescie we Wrzostowni nie spotkalismy? Cos tak kojarze, po gali, jak juz wszystko sprzatali?
 
Kurczę, nie wiem. Pamiętam, że kiedyś robiłem wywiad z Tyburą i ktoś podbił do niego, później zgadaliśmy się na forum, że to Ty byłeś ;)
Jak to możliwe, że nie spotkaliśmy się na jakimś piwie mieszkając jakieś 25 km od siebie? ;)
 
Kurczę, nie wiem. Pamiętam, że kiedyś robiłem wywiad z Tyburą i ktoś podbił do niego, później zgadaliśmy się na forum, że to Ty byłeś ;)
Jak to możliwe, że nie spotkaliśmy się na jakimś piwie mieszkając jakieś 25 km od siebie? ;)
Połączenie dwóch rzeczy: wieczne wyjazdy + jestem żonaty i mam dzieci :)
Jak już idę na miasto to albo Warka albo AQQ. Ty tu bywasz?
 
Ban? BAN? Co sugerujesz? Ze my niby tez nie zapraszamy? Nie ma monopolu na zapraszanie!
:KotKapitalista:
 
Back
Top