Pudzian wolał Dolce od Fiodora i Alexa

rogadam

Brutaal
Featherweight
Aleksander w obecności mediów powiedział, żę owszem Pudzianowski na konferencji 25 sierpnia w Warszawie mówił, że chce przyjechać i młodszy Emelianenko przekazał mu kontakt do dyrektora sportowego swojego teamu, ale niestety ze strony Pudzianowskiego nie było kontaktu według jego wiedzy. Tak więc wygląda na to, że Mariusz"mówił żeby mówić a nie żeby powiedzieć". Aleksander zaznaczył, że nie było żadnych przeszkód by wspólnie brał udział w treningach.



To tekst z newsa fightsport. Wygląda na to, że Pudzian wypiął się na braci i wybrał Dolce. Pytanie - czy to dobrze?
 
Ta, może poziom Pudziana, jeśli chodzi o przygotowania, ale już umiejętności... :-). Widzę kosmetyczne różnice
 
W sumie to dobrze zrobił, bo jego priorytetem jest wydolność. Myślę jednak, że jeśli rzeczywiście nie było żadnego kontaktu z jego strony to widzę w tym przejaw nieodpowiedzialności, bo takim zachowaniem Pudziao zamyka sobie możliwości treningu z braćmi na przyszłość
 
Miałem nadzieję, że Pudzian nauczy się czegokolwiek w parterze, ale jak widać były to złudne nadzieje. :
 
Pudzian to jest ewentualnie na poziomie Kimbo. A co do wybrania Dolce to jest to w ogóle potwierdzone że już wyrokujecie? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że Pudzian wybrał kogokolwiek.
 
Dolce odpowiada tylko ze przygotowanie fizyczne Mariusza, technikę trenował gdzie indziej, w dużo lepszym teamie niż cokolwiek co Rosjanie mogą zaoferować.
 
Ja strzelam, że wybrał się albo do Wolfslair Academy, albo do American Kickboxing Academy.
 
Widać w końcu wziął sobie co nieco do serca. I oby na więcej niż ten jeden rewanż.
 
Venom, nie rozumiem jaki sens jest robić tajemnice z czegoś co u innych zawsze jest wiadome. Skoro ktoś powiedział Ci to w tajemnicy lub zabronił Ci mówić, to po prostu zrób wywiad z Pudzianem i on sam nam powie :)
 
Pudzian nigdy w wywiadach nie udzielał tych ważniejszych informacji, i skoro uważa, że to mu w czymkolwiek pomoże to trzeba to uszanować. Od siebie dodam, że wątpie aby Thomson interesował się treningiem Pudziana i układaniem gameplanów :)
 
Dolce odpowiada tylko ze przygotowanie fizyczne Mariusza, technikę trenował gdzie indziej, w dużo lepszym teamie niż cokolwiek co Rosjanie mogą zaoferować.






Wiadomo - w teamie kalogero:-)
 
Widzę, że rozpocząłeś krucjate po koronę suchmistrza. Idziesz w dobrym kierunku.
 
Dolce odpowiada tylko ze przygotowanie fizyczne Mariusza, technikę trenował gdzie indziej, w dużo lepszym teamie niż cokolwiek co Rosjanie mogą zaoferować.



Cóż za obiektywność...



Wszystko co mogą zaoferować Rosjanie jest lepsze niż cokolwiek z tego co posiada obecnie Mariusz w swoim arsenale. Ostatnie przegrane Fedora nie odbierają mu w żadnym wypadku doświadczenia którym mógłby się podzielić z Pudzianowskim i z którego Pudzianowski mógłby wiele wyciągnąć, to samo w przypadku Aleksa.
 
Lucifer, wydaje mi się, że źle odebrałeś to co Venom napisał. Pewnie chodziło oto, że Pudz trenuje gdzieś ze sławnymi gwiazdami UFC. :-) Poza tym, czy naprawdę uważasz, że treningi u Fedora i jego brata, stoją na wyższym poziomie niż w gymach w USA? Bo mi się tak nie wydaje, co ostatnie walki wymienionego Pana bezlitośnie obnażyły.
 
Dobrze zrozumiałem słowa Venoma. Co nie zmienia faktu że z treningów z Rosjanami też mógłby wyciągnąć dobre lekcje, a to jak Fedor walczy wcale nie odzwierciedla tego jakim może okazać się nauczycielem czy sparringpartnerem.
 
Oprócz Fedora i Alexa, kto tam jeszcze jest? Ze dwóch średniaków z którymi Fedor sparuje od wieków? Poza tym, trenerzy w USA, moim zdaniem w dzisiejszych realiach mają lepsze metody treningowe niż Bracia i ich trenerzy, Pudzian czegoś się powinien nauczyć i poprawić wydolność. Mam nadzieję, że zrobi postępy jednak to się okaże w ringu. Żeby chociaż wygrał z tym Thompsonem, bo się załamie i rzuci to wszystko w pizdu. :-)
 
Oczywiście ze w USA są lepsze metody treningowe, ale Ruscy wciąż mają lepsze metody niż sam Pudzianowski. Jeśli trafił do naprawdę dobrego teamu w USA to spoko, plus dla niego. Jednakże dopóki nie zobaczę nie uwierzę, a że słynie z tego że mu żal kasy na treningi, mógł wybrać Ruskich bo przecież Oni nie płacą za trenowanie z mistrzem to i opłat chyba też nie oczekują? :P
 
Niebawem na pewno się dowiemy gdzie trenował, jeśli Venom to trzyma w tajemnicy, to myślę, że nie ma powodu się obawiać, bo może tym razem to nie będzie Darek od boksu i Sławek czy inny Marek od zapasów. :-) A jeśli chodzi o kwestie finansowe, to Pudzian oszczędzać nie powinien. :-) Poza tym do Fedora jeszcze zdąży pojechać, jeśli ten po tym cyrku go w ogóle przyjmie. :D
 
Pudzian nawet jak pojechał do dobrego gymu, to widzę go w grupie dla początkujących. nie sądze, że w np Wolfstair Pudzian trenuje z Jacksonem...
 
Back
Top