Pudzian vs Szczepański 2012?

Kaczka na serio się pytam.



Strongmeni to nie moja bajka, ale czy gawiedź wie kim ten pan jest? Dziwi mnie to, że ja nie wiem, a jest przedstawiany jako osoba znana.
 
Gdzie jest przedstawiany jako znana osoba? Jest tylko znany nielicznym kibicom SM . Jego osiągnięcia w tym sporcie porównując do Pudziana czy nawet Dymka - to przepaść! Zwykły osiłek - przeciętny na dodatek
 
Skoro p. Bazelak nie ma szans na walkę z Pudzianem (sam to ostatnio potwierdził), a ten p. Szczepański ma, to chyba musi być znany?
 
Ok Kaczka



Przecież potwierdzasz moje przypuszczenia.



To po co komu ta walka? Tylko ta ksywa jest perspektywiczna trzeba przyznać - "Maximus".
 
Bazelak cos tam potrafi. ma walki w boksie, amatorskie, ale zawsze. na pewno jest mniejsza ciapa niz Pudzio na poczatku. Pudzian nie chce kompromitacji. z tym Maximusem, ktory nawet nie jest amatorem poszloby latwo. dodam jeszcze, ze Bazelak ostatnio przeprosil Pudziana zeby miec szanse na galach gdzie wystepuje Mariusz. wczescniej Pudzian nie zyczyl sobie jego obecnosci.
 
@Przemys_law



Na pewno znany jest w Bydgoszczy. Znany też jest w świecie Strongmenów.



Pojawiał się w transmisjach w TV.



Co do osiągnięć i tytułów to pisałem wcześniej.



Też ma jakieś osiągnięcia w amatorskim boksie (jako junior co prawda ale zawsze)



Klub w którym ćwiczy i trener też znany w Bydgoszczy. Typowo stójkowy także jestem ciekaw jak wygląda ta sekcja mma.



Niestety od jakiegoś czasu już nie mieszkam w Bydgoszcz bo mógłbym więcej się dowiedzieć :)
 
kolejny, który chce się przejechać na wizerunku pudziana? Jego promotorzy to nieuczciwi AMATORZY.
 
- Ten człowiek (Szczepański, przyp. red.), poprzez swoich menedżerów, próbuje się znami skontatktować i robi jakieś "zakusy". Ale po pierwsze, nie padły żadne deklaracje, że ten człowiek w ogóle będzie się u nas bił. A po drugie, że będzie się bił z Mariuszem Pudzianowskim. Nie wyobrażamy sobie, żeby jakikolwiek debiutant miał stanąć naprzeciwko kogoś, kto ma już pięć walk za sobą. To niemożliwe - uciął wszelkie dyskusje Kawulski.


- Nie chcemy się wypowiadać za samego Mariusza, ale naszym zdaniem "Pudzian" jest już na wyższym etapie. Wybrał inną drogę w MMA i dlatego nie wyobrażamy sobie, żeby walczył z kimś takim jak Szczepański. Odnoszę wrażenie, że są osoby, które chcą się wypromować na nazwisku Pudzianowski i stąd w mediach pojawiają się tego typu informacje - dodał Lewandowski.
 
Na naszych oczach powstaje nowa silna federacja MMA, Strongman Fighting Championship
 
Back
Top