PRZYWRÓCIĆ STARE LOGO

magik

ONE FC
Featherweight
Ktoś musi być głosem tłumów - wiec sobie pozwole: STARE LOGO BYŁO LEPSZE :-)







Przwyróccie stare logo, to nowe czerwone owszem wygląda zacnie i jest powiewem nowości na stronie - ale rzeczy dobrych sie nie zmienia a stare logo było zajebiste...
 
Paterro: skoro mówie, że jestem głosem tłumów to jestem. Bez dyskusji.







Tyson: wyborny żart, zaprawde figlarz z Ciebie! <piontka>
 
Mnie się nowe bardziej poddoba,



W mojej ocenie jest po prostu ładniejsze, pozatym wygląda na takie ktróe będzie można wykorzystać nie tylko w necie ale rownież na w innych materiałach i nie będzie takie nie czytelne, myślę, że wokół nowego będzie łatwiej można budować markę.. ale sam nie wiem po co sie wpieprzam :p



peace.
 
Logo calkiem spoko, ale stare mam wrazenie bylo bardziej charakterystyczne i stalo sie juz dosc rozpoznawalne. Pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ponadto patrzac na to jak prowadzona jest i jak rozwija sie ta strona jestem pewny, ze zmiana jest czyms uzasadniona i okarze sie w perspektywie czasu korzystna.
 
a gdzie jest to nowe, nie widzę go :(



edit: jak pisałem to weszły dwa posty nad mój i straciło to trochu sens. do skasowania :)
 
j0yziu.jpg




Team_Rocket_R.jpg
 
Hehe zajebisty post :D Narazie zmieniliśmy favicona



Co do log



Stare dalej aktualne w sensie żyjące:



logoorg.jpg








Nowe nad którym od dawna się zastanawiamy ale nie jest zaakceptowane jeszcze:







logommarocks.png








A redtubowy favicon nie ma nic wspolnego z logiem poza tym że R jest wzięte z napisu MMAROCKS który wrzucamy na zdjęcia. Wg mnie Favicon powinien byc taki żeby łatwo było zauważyć otwartą stronę wśród 5 innych które ma się akurat otworzone w zakładkach. Zanim zobaczyłem post Meru to mi się to R podobało :D Teraz już sam nie wiem :D



Generalnie dobry post :)
 
to nowe co się nad nim zastanawiacie lubię. naprawdę daje radę. swoją drogą fajnie byłoby wprowadzić jednolitą identyfikację :)
 
TTT



Może ktoś jeszcze nam pomoże i się wypowie w tym temacie ?



Z góry dzięki za pomoc :)
 
@GLF Triangle choke :)



A co do loga to ja jak zawsze... Jak się do czegoś przyzwyczaję to wolałbym aby to nie było zmieniane :) Poza tym jest już rozpoznawalne ale wersja modern też fajna
 
Hehe, should know that! Ta wersja "modern" jest spoko, aktualny napis też może być. W zasadzie to tylko logo ;)
 
nowa wersja przede wszystkim będzie bardziej czytelna w mniejszych rozmiarach i łatwiej dostosować ją do monochromatycznych motywów. Ze słabych stron - wertykalny charakter nie pomoże w integracji z serwisem. Za to świetnie nada się na profile społecznościowe.
 
Bardzo mi się podoba nowe logo. Proste, wyraźne, mówiące samo za siebie - takie jak powinno byćkażde porządne logo.
 
@Def



Jeśli nie jesteście pewni nowego loga,zróbcie taki mały konkurs. Pośród użytkowników strony jest całkiem duzo osób znających sie na grafice. Nie mówie tu o takim rozbudowanym konkursie jak przy logu Drwala.
 
O ja pierdole, czytam ze zrozumieniem.. Od momentu powstania tematu myslalem ze chodzilo o klocki LEGO....







Moim zdaniem stare logo jest lepsze
 
Back
Top