Decca
Maximum FC Lightweight
Jo piernicza, ale łopata. Do power-slapów Go.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jo piernicza, ale łopata. Do power-slapów Go.
Brałeś z kartą?Nie doszło jeszcze. Ma byc 26. Czym się kierowałem? Zobaczyłem że jest na promocji w AliExpress I że ma dobre oceny. Sprawdziłem trochę recenzji na YouTube i wygląda że jest to jedna z najlepszych retro konsol w tym przedziale cenowym. Nie chciałem kupować nic małego bo mam raczej duże dłonie.
To co mi się w niej podoba to wielkość i kształt przypominający PSP. Ludzie chwalą też jakość ekranu.
Można na niej zainstalować inny OS zrobiony przez morderów co jeszcze zwiększa liczbę emulowanych systemów i dodaje nowe funkcje. Można nawet grać na niektórych starych grach z PC.
Jak przyjdzie to wywalę gry które mnie nie interesuja i wgram sobie jakieś tytuły z segi i PSP. Tyle że jesli chodzi o PSP to nie wszystkie gry chodzą płynnie. Niby ta zmiana systemu sporo poprawia ale będę musiał sam to sprawdzić.
Tutaj masz listę emulowanych systemów
![]()
Emulators
Enhanced OS for the TrimUI Smart Pro. Contribute to cizia64/CrossMix-OS development by creating an account on GitHub.github.com
Z minusów to chyba będą te gałki które są nisko osadzone i zakres ruchu może nie być duży. Czas pokaże.
Brałem z kartą 128giga tylko nie wiem jaką wyślą. Czasami są z markowymi kartami a czasami z dziadostwem, który trzeba wymienić. W moim przypadku pomiędzy konsolą bez karty a z kartą były 3 funty różnicy.Brałeś z kartą?
Link z promki na pepperze (za 199zl która wygasła)...
... pokazuje teraz 218zł bez karty, zakładam ze trzeba bedzie system na wlasna karte sciagnac i potem dograc ROMy...
![]()
Trimui Smart Pro Retro Handheld-Spiele konsole unterstützt Bluetooth-kompatibles Headset-Gaming-System 15,6-Zoll-Geschenk für Kinder Erwachsene - AliExpress 44
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.compl.aliexpress.com
Kurde tylko ja mam retro-wspomnienia z verticalem (gameboy 1) a nie horizontalem... Ech dylematy pierwszego swiata... Musze sobie reckę na nowo obejrzec...
Horizontal lepszy na wielkie łapy. Teraz takiego bym brałhorizontalem
Padł totalnie czy może karta z systemem się posypała?Rozwazam duze ekraniki dla duzych łap, choc z zupelnie roznych polek cenowych...
200-250zł 5.00 1280x720 TrimUI Smart Pro [~PSP][Linux (Tina)]
600-700zł 4.70 1334x750 Retroid Pocket 4 Pro [~PS2][Android 13]
600-700zł 5.40 1920x1080 Anbernic RG556 [~PS2][Android 13]
1000zł 5.40 1920x1080 Retroid Pocket 5 [~PS2][Android 13 / Linux (Batocera)]
TrimUI Smart Pro naprawde zdaje sie "smart" wyborem dla typowego retro... Nawet jak to spadnie i sie rozsypie to jest do przebolenia... Jak cos padnie (a mi Anbernic RG35XX padl w sumie z nieznanego mi powodu) w tych drozszych to juz tak szkoda troche...
![]()
Czarny ekran, nie pokazuje ladowania, podswietlenia - ded... otowrzylem, co bylo do wypiecia i wpiecia to przepialem, nadal to samo...Padł totalnie czy może karta z systemem się posypała?
Rób to co @szabaTelegony sa teraz mega mocne wiec dokupic tylko joya i mpzesz miec i switcha na smartfonieKurcze, myslalem ze PSP to jednak ogarnia. Widzialem nowa promke na pepperze, ale nie kupilem bo rodzinne maratony, nie ma kiedy, z drugiej strony to tylko 200pln.
Szacun ze walczysz z innymi OS.



Chciałeś nam coś przekazać...?Nie wytrzymalem, padlo na RP5 :) kiedy dojdzie to nie wiem, zobaczymy czy przed swietami...

W sumie to ciekawa sprawa z tą ceną. Troche mniej niz polowa ceny obecnej generacji konsol stacjonarnych i minimalnie wiecej jak połowa switcha. Mam karte graficzna w PC, stad wybor padl nie na typowe retro. Troche tez pod presją Lemuroida, ktorego niedawno testowalem a przycinal (jak twierdzą internety to dlatego ze na TV przez stację dokującą skalował do 4K@60Hz, ale bede jeszcze dziis testowac) oraz zachwalanego w sieci androidowego Daijisho (ktory jest darmowy, ale kazdy modul emulatora jest platny). RetroArch na moj telefon niestety nie jest dostepny.Chciałeś nam coś przekazać...?
![]()
żartuję, daj znać jak konsolka jak dojdzie
To fakt, do tego jeśli ktoś ma sprzęt i trochę zdolności manualnych to można modchip zamontowac samemu a jak nie to spokojnie się znajdą magicy co za 200zł już z picofly ogarną. Do tego jakieś gripy, nawet z aliexpress typu LinYuvo KS42 i mamy wzorową konsolę.Switche tanieją
Z PicoFly niezła konsolka w dobrej cenie...
I jak to pyka? To jest port wersji na x86 jesli dobrze rozumiem?DevilutionX
View attachment 116362
Dokładnie. To samo Diablo z peceta tylko, że usprawnione. Można sobie w opcjach dodać szybkie chodzenie po wiosce, automatyczne podnoszenie eliksirów czy pieniędzy i więcej. Gra się wyśmienicie. Już trzeci raz ta samą postacią gram. Diablo chodzi pod Portmaster. Sporo dobrych gier tam jest.I jak to pyka? To jest port wersji na x86 jesli dobrze rozumiem?
Moja konsola jeszcze nie wyslana :(
Panie, kolejna rzecz od ciebie do wyguglania, widze ze sie w tańcu nie pierdyliszPortmaster
Tego nie znam.Re-Volt
Ja nie mam, ale z tego co się orientuje chyba pod kątem wydajności Rog Ally to najlepsza opcja.Panocki bo jakoś mnie naszło żeby do switcha dokupić sobie Lenovo Legion Go lub Asusa Rog Ally. Ktoś ma coś z tej dwójki i jest mi w stanie powiedzieć jak na tym chodzą "współczesne" gry rok np. elden ring, starfield, bg3 i takie tam?
Tylko tutaj doprecyzuje że nie chodzi mi o rog ally X tylko tego zwykłego, tamten to wiem że żyleta wydajnościowa ale nie chcę lutować 4k za konsole przenośnąJa nie mam, ale z tego co się orientuje chyba pod kątem wydajności Rog Ally to najlepsza opcja.

Właśnie ten zwykły z tego co wiem daje radę - na pewno jest sporo lepszy od Steam Decka.Tylko tutaj doprecyzuje że nie chodzi mi o rog ally X tylko tego zwykłego, tamten to wiem że żyleta wydajnościowa ale nie chcę lutować 4k za konsole przenośną![]()
Mam roga tego extreme, ale chyba jeszcze pierwszą wersję kupowaną w listopadzie 2023 (?). Bg3 śmiga choć jest czasami widoczny spadek klatek, ale tylko czasami przy scenkach dialogowych. CP o dziwo całkiem dobrze chodzi, fajnie się pyka. Wiedźmin wiadomo bez problemu.Panocki bo jakoś mnie naszło żeby do switcha dokupić sobie Lenovo Legion Go lub Asusa Rog Ally. Ktoś ma coś z tej dwójki i jest mi w stanie powiedzieć jak na tym chodzą "współczesne" gry rok np. elden ring, starfield, bg3 i takie tam?
Dzięki za info w takim razie się skusze tylko że na Lenovo bo większy ekran a bebechy w nim i w rog ally są takie same praktycznie nie licząc odrobine szybszej pamięci.Mam roga tego extreme, ale chyba jeszcze pierwszą wersję kupowaną w listopadzie 2023 (?). Bg3 śmiga choć jest czasami widoczny spadek klatek, ale tylko czasami przy scenkach dialogowych. CP o dziwo całkiem dobrze chodzi, fajnie się pyka. Wiedźmin wiadomo bez problemu.
Generalnie to polecam - fajna sprawa